Szukaj

Silnik

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Diesel Intake Cleaner

Forte Diesel Intake Cleaner zapewnia czyszczenie kolektora dolotowego i EGR w silnikach diesla. Forte Diesel Intake Cleaner jest produktem w formie aerozolu, specjalnie opracowanym do czyszczenia kolektora dolotowego silników Diesla. Rozpylany w kolektorze dolotowym przy obrotach 2.500 min., usuwa pozostałości spalania i osadów węglowych, które dostają się tam poprzez zawór AGR i układ odpowietrzania skrzyni korbowej.
162,99 zł

Forte Diesel Turbo Cleaner

Diesel Turbo Cleaner to produkt przeznaczony specjalnie do turbodoładowanych silników wysokoprężnych, wyposażonych w turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VTG).
115,99 zł

Forte New Generation Motor Flush

Motor Flush New Generationo dblokuje zapieczone pierścienie i czyści układ smarowania z czarnego osadu. Przed wymianą oleju należy wyczyścić układ olejowy ze szlamu, czarnego osadu i innych zanieczyszczeń. Jeśli chcesz, aby twój silnik pracował optymalnie, a właściwości dodatków uszlachetniających oleju działały poprawnie, a nie były zneutralizowane przez zanieczyszczenia, to zadbaj o to, aby wlać nowy olej do oczyszczonego układu olejowego.
84,99 zł

Forte Oil Fortifier

Preparat Oil Fortifier obniża spalanie oleju. Został stworzony zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii olejów silnikowych. Wielka liczba kilometrów jazd próbnych przy wykonywaniu testów na wielu różnych silnikach udowodniła, że produkt ten przyczynia się w znacznym stopniu do przywrócenia sprawności silnika. Rezultatem jego zastosowania jest przedłużenie okresu eksploatacji silnika poza punkt w którym w normalnych warunkach wymagane są duże naprawy lub remonty.
115,99 zł

Forte Seal Conditioner

Forte Seal Conditioner uelastycznia gumowe uszczelki w silniku, przy odpowiednim zastosowaniu w silnikach samochodowych, skrzyniach biegów, mechanizmach różnicowych, wszędzie tam, gdzie występują wycieki oleju, czego skutkiem jest utrata mocy.
99,99 zł

Forte Top End Treatment

Czyszczenie systemu smarowania Top End Treatment obniża spalanie oleju. Został stworzony zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii olejów silnikowych, a jego możliwości w zakresie oczyszczania zostały potwierdzone tysiącami kilometrów testowych jazd próbnych.
122,99 zł