Doświadczenie

Zamontujhak.pl to rodzinna firma korzeniami motoryzacyjnymi sięgająca 1998 roku, to właśnie wtedy zaczęliśmy działać w branży samochodowej.

Nasze początki to pierwszy serwis klimatyzacji do samochodów osobowych i ciężarowych w Poznaniu a w następstwie jako serwis samochodowy specjalizujący się w naprawie samochodów marki Toyota i Lexus. Po dziś dzień prowadzimy w Poznaniu prawdziwe autocentrum serwisowe samochodów osobowych i dostawczych zajmujące się naprawami mechanicznymi i blacharsko-lakierniczymi samochodów marki Toyota i Lexus.

W 2015 roku poszerzając naszą ofertę o montaż haków holowniczych najbardziej znanej światowej marki Westfalia. Konsekwentnie z roku na rok wzbogacamy naszą ofertę kreując na terenie Poznania markę wyspecjalizowaną w doposażaniu pojazdów w najróżniejsze akcesoria samochodowe ułatwiające swobodne podróżowanie.

Najlepsi producenci

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży motoryzacyjnej! W naszej ofercie znajdziecie Państwo haki holownicze i akcesoria wszystkich wiodących producentów dostępnych na rynku europejskim między innymi w bagażniki rowerowe Westfalia, BRNIK, Uebler, Aguri czy też boxy kufry transportowe TOWBOX lub Westfalia.

Gwarancja

Na wszystkie montowane przez nasz serwis haki holownicze i instalacje elektryczne udzielamy gwarancji zgodnie z warunkami producenta danej części, aż do 5 lat oraz udzielamy gwarancji na wszystkie wykonywane przez nasz serwis usługi montażu haka holowniczego oraz instalacji elektrycznej przyczepy zarówno tych dedykowanych jak i uniwersalnych okres 36 miesięcy bez limitu kilometrów.

Certyfikat Autoryzacji Westfalia - Automotive

Jako jedyny Autoryzowany serwis montażu haków holowniczych w Poznaniu jesteśmy partnerem Autoryzowanych salonów samochodowych oraz gwarantem najwyższej jakości wykonywanych usług z zakresu montażu haków holowniczych. W naszej ofercie znajdują się wyłącznie sprawdzone na rynku produkty najbardziej renomowanych marek i producentów, na montaż i sprzedaż których posiadamy niezbędne certyfikaty oraz świadectwa autoryzacji. Poziom świadczonych przez nas usług daje nam pozycje lidera na skalę kraju co skłania klientów z całej Polski do montażu haków holowniczych w naszej firmie. Zaufaj ekspertom i zamontuj hak holowniczy w swoim samochodzie w Autoryzowanym serwisie Westfalia w Poznaniu.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.