Autoryzowany sklep i serwis Haków holowniczych w Poznaniu

Certyfikowany sklep i serwis montażu haków holowniczych Westfalia Automotive

Samochody zastępcze dedykowane dla komfortu naszych klientów

Regionalny Dystrybutor Bagażników Rowerowych Uebler

Programowanie instalacji elektrycznych haka holowniczego oryginalnym testerem Westfalia

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne

Niezależny serwis Toyota i Lexus od 1998 roku w Poznaniu!

Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami samochodowymi celem zapewnienia klientom najwyższego poziomu wykonywanej usługi w pojazdach z aktywną gwarancją producenta pojazdu

Zamontuj hak i odbierz gratis aż do 10% rabatu na zakup bagażnika rowerowego od ceny referencyjnej!

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem marek:

Logo Westfalia Automotive Haki holownicze
WESTFALIA AUTOMOTIVE
Logo WITTER TOWBAR SYSTEMS Haki holownicze
WITTER
Logo UEBLER Bagażniki rowerowe
UEBLER

O nas

Wchodzimy w skład grupy kapitałowej TOYOCAR która od 1998 roku odznacza się na mapie Poznania jako profesjonalny serwis samochodów osobowych i dostawczych.

Od kilku lat naszą ofertę popartą latami doświadczenia w branży motoryzacyjnej nakierowaliśmy na specjalizację w dziedzinie montażu haków holowniczych w samochodach osobowych i dostawczych. Dysponujemy własnym rozbudowanym magazynem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu montaż haka holowniczego praktycznie z dnia na dzień.

W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również bagażniki rowerowe, boxy/kufry transportowe czy też specjalistyczną chemię.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami na rynku! Ta jasna i zarazem prosta zasada pozwala nam każdego dnia zadowalać nowych klientów! Którzy wychodzą od nas z uśmiechem na twarzy i świadomością najlepszego wyboru! Nasi klienci zawsze polecają nas dalej! Sprawdź sam! Czy komentarze o nas to prawda! Na pewno się nie zawiedziesz! 

Nasza oferta obejmuje nie tylko sprzedaż wysokiej jakości haków holowniczych, ale również profesjonalny montaż haka holowniczego w Twoim samochodzie.

Montaż haka w aucie nowym na gwarancji producenta? TAK, Oczywiście! Z nami macie Państwo pewność, że wasz samochód nie straci gwarancji! To jest to co nas wyróżnia, najwyższa JAKOŚĆ AUTORYZOWANEGO SERWISU w bardzo przystępnych cenach! 

A może montaż haka w starszym aucie? Jasne! Z nami wszystko jest możliwe!

W każdym przypadku staramy się zaproponować klientowi najdogodniejszą opcje doposażenia swojego samochodu w hak do przyczepki czy też jako mocowanie do bagażnika rowerowego.

Do każdej z wykonanych przez nas usług podchodzimy najwyższą starannością dzięki czemu klienci którzy skorzystali z naszej oferty cieszą się przez długie lata bezproblemowym funkcjonowaniem swojego haka holowniczego jak i jego instalacji elektrycznej. Wszystkim naszym klientom zapewnimy raz w roku wymagany przez producenta serwis haka holowniczego zupełnie ZA DARMO!

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży motoryzacyjnej! W naszej ofercie znajdziecie Państwo haki holownicze i akcesoria wszystkich wiodących producentów dostępnych na rynku europejskim między innymi w bagażniki rowerowe Westfalia, BRNIK, Uebler, Aguri czy też boxy kufry transportowe TOWBOX lub Westfalia.

Oferujemy montaż haka holowniczego według najwyższych standardów autoryzowanego serwisu Westfalia Global już od 500 zł brutto dla wybranych modeli pojazdów!

 Zapraszamy klientów z Poznania, Gniezna, Bydgoszczy i innych miast regionu. Każdy klient korzystający z usługi montażu haka może liczyć na bezpłatny samochód zastępczy na czas montażu lub transport do galerii handlowej King Cross Marcelin.

Gwarancja na montaż haka holowniczego

Na wszystkie wykonane usługi przez nasz serwis udzielamy gwarancji na części zgodnie z warunkami gwarancyjnymi producenta aż do 5 lat oraz na usługę montażu udzielamy naszą gwarancję na okres 24 miesięcy bez limitu kilometrów.

Dzięki najwyższym standardom jakości wykonywanych przez nas usług i autoryzacji firmy Westfalia dajemy gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Zakładamy haki holownicze do samochodów nowych na gwarancji producenta pojazdu jak również do samochodów starszych po gwarancyjnych. Do każdej z wykonanych przez nas usług podchodzimy z taką samą dużą starannością.

Montowane przez nas haki holownicze i instalacje elektryczne są bardzo dobrze zabezpieczone na warunki atmosferyczne panujące w naszym kraj.

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży motoryzacyjnej dzięki czemu jesteśmy pewni swoich usług i montowanych przez nas części.

Ile kosztuje montaż haka holowniczego?

Na cenę haka holowniczego wraz z jego montażem wpływ mają zarówno części użyte do montażu haka holowniczego, jak i sama usługa i jej jakość.

Uśredniając, możemy powiedzieć, że dla podstawowych rozwiązań w starszych samochodach cena montażu haka holowniczego na uniwersalnej instalacji elektrycznej 13-PINowej i stałym haku holowniczym wraz z usługą montażu to koszty od 2400 zł brutto.

Dla rozwiązań bardziej zaawansowanych np. w nowych samochodach na gwarancji producenta pojazdu, w zestawie z wypinanym demontowanym hakiem holowniczym i dedykowaną instalacją elektryczną mówimy już o kosztach od 3500 zł brutto (hak holowniczy plus usługa montażu).

Cena samej usługi montażu instalacji elektrycznej haka holowniczego w pojeździe to koszt od 999 zł brutto w zależności od pojazdu i stopnia skomplikowania instalacji oraz samej instalacji elektrycznej, która ma zostać użyta do montażu.

Nasza oferta
Haki Holownicze

• Haki Holownicze światowego producenta haków holowniczych od 1943r - Westfalia Automotive

• Haki Holownicze Angielskiej Firmy Witter wchodzącej w skład marki Westfalia 

• Haki Holownicze Brink - dawnej Thule

• Haki Holownicze Steinhof 

Bagażniki rowerowe

Bagażniki rowerowe Uebler 

Bagażniki rowerowe Westfalia 

Platformy transportowe na hak holowniczy

Boxy transportowe TOWBOX - Enganchesaragon z słonecznej Hiszpanii

• Boxy transportowe Portfolio - Westfalia 

Wielkopolska dystrybucja Preparatów Forté

Chemia samochodowa Forté – bezpieczne czyszczenie silników od ponad 40 lat!

• Forte to dodatki do paliwa i oleju stosowane przez profesjonalistów

Kosmetyki samochodowe ADBL i Colourlock

Profesjonalne kosmetyki samochodowe służące do Detailingu i Kosmetyki do Auta.

Warsztat samochodowy Premium

Specjalizacja Toyota i Lexus 

Haki holownicze

Typy kuli haka holowniczego

Bagażniki rowerowe
Bagażnik jednorowerowy
Jednorowerowe
Bagażnik dwurowerowy
Dwurowerowe
Bagażnik na trzy i więcej rowerów
Trzyrowerowe i wiecej

Skontaktuj się z nami!

Chcesz zamontować hak holowniczy w swoim aucie? - Nie czekaj!

☎️ Zadzwoń teraz ☎️

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę 

Godziny otwarcia: 

Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:00

ul. Szparagowa 4,

62-081 Wysogotowo

Dane kontaktowe

☎️ +48 730 037 037

e-mail: kontakt@zamontujhak.pl

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.