Elektryczny hak holowniczy - Automat

Hak Holowniczy chowany to najbardziej prestiżowe i luksusowe rozwiązanie wśród haków holowniczych, Jedno naciśnięcie przycisku, zabezpieczenie ruchem ręki i hak jest gotowy do użycia - niezależnie od tego czy wybierasz się na wycieczkę z rowerami i potrzebujesz zamontować bagażnik rowerowy czy też na wakacje z przyczepą kampingową to rozwiązanie będzie za każdym razem wzbudzać w zachwyt i podkreślać swoją wyjątkowość. Haki holownicze Westfalia typu R to haki które są montowane na pierwszy montaż u takich producentów pojazdów jak Mercedes, Audi, Porsche, Volkswagen, Skoda czy też BMW. Są to rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów pojazdów klasy premium, na rynku samochodowym dostępne od wielu lat, ale tylko dla pojazdów z fabrycznie zamontowanym hakiem holowniczym.

Zalety elektrycznych haków holowniczych

Estetyka

Elektryczne haki holownicze na przycisk to oryginalne fabryczne rozwiązania stosowane w wielu markach samochodowych. Haki holownicze składane elektrycznie są mniej widoczne niż tradycyjne haki holownicze, co może przyczynić się do poprawy estetyki samochodu. Kiedy hak jest złożony, nie przeszkadza on wizualnie w codziennej eksploatacji pojazdu.

Wygoda

Hak holowniczy nie wymaga wpięcia i wypięcia a zarazem nie wymaga żadnej ingerencji użytkownika poza naciśnięciem przycisku zwalniającego kule holowniczą.

Hak gotowy w kilka sekund do użycia a w razie potrzeby w zaledwie kilka sekund schowa się za zderzakiem całkowicie ukrywając swoją obecność (dla wybranych modeli).

13 biegunowe gniazdo elektryczne

Gniazdo elektryczne jest zintegrowane z kulą co oznacza, iż jest one dostępne od razu po otwarciu kuli w bardzo przystępnej lokalizacji - na kuli holowniczej. W tym typie haka holowniczego wpięcie gniazda 13PIN jest bardzo łatwe i wygodne.

Homologacja

Bezpieczeństwo

Posiada bezpieczne ryglowanie dzięki sygnałom optycznym i dźwiękowym.

Zdjęcie przedstawia elektryczny hak holowniczy od Westfalia typ r10 lub R12
Zdjęcie aut na tle profesjonalnego warszatu montującego haki samochodowe

Dostępne modele

Chowany hak holowniczy jest obecnie dostępny do doposażenia w następujących modelach:

Następujące modele są obecnie opracowywane i mają być wkrótce dostępne:

  • Volvo XC40 lata produkcji od 10/17
  • Volvo XC60 II lata produkcji od 03/17

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.