Jak zamieniliśmy Audi A4 Avant B9 2022 w mistrza przewozu dzięki haku Westfalia A40V

Zamontowany przez nas zestaw to Oryginalny Dedykowany Zestaw Westfalia

✅  Hak Holowniczy - Wypinany - Westfalia A40V

✅  Dedykowana instalacja 13 PIN Westfalia 

✅  Certyfikowane kodowanie Westfalia 

✅ Certyfikowany montaż w naszym serwisie w Poznaniu!

Dlaczego wybraliśmy hak Westfalia A40V do Audi A4 Avant B9 2022?

W naszym serwisie samochodowym w Wysogotowie pod Poznaniem, gdzie specjalizujemy się w montażu haków holowniczych od światowego lidera – Westfalia Automotive. Dziś prezentujemy jak Audi A4 Avant B9 z rocznika 2022 przeszło kompleksową transformację z naszą pomocą.

Wybór pada na model A40V od Westfalia, nieprzypadkowo. Jego połautomatyczna konstrukcja, łatwość montażu i demontażu, a także specjalnie dostosowana 13-biegunowa instalacja elektryczna spełniała wszystkie wymagania naszego klienta – zarówno do bagażników rowerowych, jak i przyczep kempingowych.

Proces montażu haków holowniczych w Wysogotowie pod Poznaniem

Montaż haków holowniczych to dla nas rutyna, ale zawsze z indywidualnym podejściem do każdego samochodu. Audi A4 Avant B9 wymagało precyzyjnego dostosowania i bezpiecznego zamontowania haka A40V. Pokazujemy krok po kroku, jak to robimy, zachowując najwyższe standardy.

Korzyści z montażu profesjonalnego haka Westfalia dla twojego Audi

Klient otrzymał nie tylko wysokiej jakości hak holowniczy, ale również pełną funkcjonalność i bezpieczeństwo podczas podróży. Dodatkowo, dzięki naszym certyfikowanym i oryginalnym częściom od Westfalia, Audi A4 jest w pełni przygotowane do przewożenia rowerów i przyczep kempingowych.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.