Niewidoczny a przy tym zawsze gotowy do użycia

Chowane haki są zapewniają wygodne i łatwe użytkowanie. System chowania jest zawsze gotowy do natychmiastowego użycia i całkowicie niewidoczny, gdy nie jest używany. Gdy jest potrzebny, hak jest wychylany zza zderzaka w ciągu kilku sekund - ręcznie lub elektrycznie. Gdy nie jest potrzebny, pozostaje niewidoczny za zderzakiem.

System wypinanego pionowego dla haka holowniczego Westfalia typ A40V to przed wszystkim bezpieczeństwo i niezawodność. Precyzyjnie skonstruowany i dopasowany do ponad 1700 modeli pojazdów trwały i bardzo wytrzymały system na długie lata użytkowania. Gdy jest potrzebny, hak jest wychylany zza zderzaka w ciągu kilku sekund - ręcznie lub elektrycznie. Gdy nie jest potrzebny, pozostaje niewidoczny za zderzakiem.

Zobacz jak działa hak wypinany Westfalia.

Zalety systemu A40V w porównaniu do innych produktów na rynku:

Gwarancja

Dożywotnia gwarancja bezpieczeństwa

2 lata Gwarancji na produkt Bezproblemowa dostępność kul w przypadku zagubienia lub uszkodzenia mechanicznego, dzięki sprawnej logistyce i własnej produkcji Westfalia Automotive posiada na magazynie kule dostępne praktycznie od ręki w porównaniu do innych producentów u których trzeba czekać za kulami nawet do 6 miesięcy.

Jakość wykonania

Lakierowanie KTL - Katodowe metodą zanurzeniową co daje bardzo wysoką wytrzymałość na korozje co daje najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne.

Kula holownicza wykonana z jednego odlewu - frezowana - co potwierdza jej trwałość jako jednego elementu.

Europejskie certyfikaty ECE i Dekra.

Nowoczeny design

Kula holownicza 3 punktową niwelacją luzu - wkładasz do gniazda, zabezpiecza się sama! To prawdziwe działanie automatyczne!

Kula wypinana demontowana bez użycia narzędzi.

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Blokada kuli - zabezpieczenie antykradzieżowe na kluczyk, zabezpieczenie bardzo intuicyjne, blokowane automatycznie, kluczyk natomiast jest możliwy do wyjęcia tylko w jednej pozycji a nie tak jak w przypadku innych produktów na rynku w każdej pozycji co może doprowadzić do sytuacji, w której założysz kule i omyłkowo nie przekręcisz kluczyka, ale wyciągniesz go z zamka - czyli pojedziesz z nie zabezpieczoną kulą niczego nieświadomy w drogę!

Wycięcie w zderzaku

Brak lub małe podcięcie zderzak, hak niewidoczny po wypięciu kuli.

Zestaw do montażu haka holowniczego a40v
zdjęcie haka holowniczego a40v

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.