Niewidoczny a przy tym zawsze gotowy do użycia

Chowane haki są zapewniają wygodne i łatwe użytkowanie. System chowania jest zawsze gotowy do natychmiastowego użycia i całkowicie niewidoczny, gdy nie jest używany. Gdy jest potrzebny, hak jest wychylany zza zderzaka w ciągu kilku sekund - ręcznie lub elektrycznie. Gdy nie jest potrzebny, pozostaje niewidoczny za zderzakiem.

System wypinanego pionowego dla haka holowniczego Westfalia typ A40V to przed wszystkim bezpieczeństwo i niezawodność. Precyzyjnie skonstruowany i dopasowany do ponad 1700 modeli pojazdów trwały i bardzo wytrzymały system na długie lata użytkowania. Gdy jest potrzebny, hak jest wychylany zza zderzaka w ciągu kilku sekund - ręcznie lub elektrycznie. Gdy nie jest potrzebny, pozostaje niewidoczny za zderzakiem.

Zobacz jak działa hak wypinany Westfalia.

Zalety systemu A40V w porównaniu do innych produktów na rynku:

Gwarancja

Dożywotnia gwarancja bezpieczeństwa

2 lata Gwarancji na produkt Bezproblemowa dostępność kul w przypadku zagubienia lub uszkodzenia mechanicznego, dzięki sprawnej logistyce i własnej produkcji Westfalia Automotive posiada na magazynie kule dostępne praktycznie od ręki w porównaniu do innych producentów u których trzeba czekać za kulami nawet do 6 miesięcy.

Jakość wykonania

Lakierowanie KTL - Katodowe metodą zanurzeniową co daje bardzo wysoką wytrzymałość na korozje co daje najlepsze zabezpieczenie antykorozyjne.

Kula holownicza wykonana z jednego odlewu - frezowana - co potwierdza jej trwałość jako jednego elementu.

Europejskie certyfikaty ECE i Dekra.

Nowoczeny design

Kula holownicza 3 punktową niwelacją luzu - wkładasz do gniazda, zabezpiecza się sama! To prawdziwe działanie automatyczne!

Kula wypinana demontowana bez użycia narzędzi.

Zabezpieczenie antykradzieżowe

Blokada kuli - zabezpieczenie antykradzieżowe na kluczyk, zabezpieczenie bardzo intuicyjne, blokowane automatycznie, kluczyk natomiast jest możliwy do wyjęcia tylko w jednej pozycji a nie tak jak w przypadku innych produktów na rynku w każdej pozycji co może doprowadzić do sytuacji, w której założysz kule i omyłkowo nie przekręcisz kluczyka, ale wyciągniesz go z zamka - czyli pojedziesz z nie zabezpieczoną kulą niczego nieświadomy w drogę!

Wycięcie w zderzaku

Brak lub małe podcięcie zderzak, hak niewidoczny po wypięciu kuli.

Zestaw do montażu haka holowniczego a40v
zdjęcie haka holowniczego a40v

Przykładowe realizacje 

Najnowsze montaże haka A40V

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.