Szukaj

2 ROWERY + 1

Bagażniki na dwa rowery z możliwością rozbudowy o adapter na trzeci rower to bardzo dobre rozwiązanie dla każdego kto dziś kupuje bagażnik z myślą o tym co będzie potrzebować w przyszłości! To najlepsze rozwiązanie, bagażniki dwu-rowerowe są bardzo kompaktowe w swoich rozmiarach, łatwe w obsłudze i lekkie a możliwość rozbudowy o trzeci rower to ich ogromny atut który zawsze może się przydać! Kup dziś i używaj przez lata - posiadamy w ofercie bagażniki z 5 letnią Gwarancją!

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Bagażnik rowerowy Westfalia BC80 Bikelander LED

Sprawdź naszą ofertę i poznaj najnowocześniejszą platformę rowerową od Westfalia - Automotive Bikelander BC80 LED - 7% lżejszy od poprzednika (BC60), nowoczesny ulepszony układ oświetlenia z lampami LED na tylnej belce, łatwiejszy montaż rowerów to i wiele innych innowacji może Cię zachwycić!
2 749,99 zł 3 399,00 zł

Westfalia BC60 - Bagażnik rowerowy

Twój idealny bagażnik rowerowy na małe i duże podróże! Składany do kompaktowych rozmiarów, nadzwyczaj duży kąt odchylania, nowoczesny design, 60 kg ładowności, 17 kg wagi netto, długie paski mocujące do kół, możliwość rozbudowy o trzeci rower czy też box transportowy - ten bagażnik jest absolutnie wielofunkcyjny!
2 149,99 zł 2 571,00 zł

Westfalia BC80 Bikelander Classic

Najnowsza generacja lekkiego bagażnika rowerowego - 17 kg od Westfalia-Automotive na pewno Cię zachwyci. Zmodyfikowany najnowszy model Westfalia, który świetnie wpisuje się w nowoczesny i innowacyjny design.
2 599,00 zł 3 099,00 zł