Szukaj

Montaż haków holowniczych w Poznaniu

hak holowniczy Skoda Kodiaq 2021 rok Westfalia A40V Wypinany pionowo

Jesteśmy regionalnym dystrybutorem marek:

logo Westfalia-Brink-Witter

 

 O NAS

Wchodzimy w skład grupy kapitałowej TOYOCAR która od 1998 roku odznacza się na mapie Poznania jako profesjonalny serwis samochodów osobowych i dostawczych.

Od kilku lat naszą ofertę popartą latami doświadczenia w branży motoryzacyjnej nakierowaliśmy na specjalizację w dziedzinie montażu haków holowniczych w samochodach osobowych i dostawczych. Dysponujemy własnym rozbudowanym magazynem, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Państwu montaż haka holowniczego praktycznie z dnia na dzień.

W naszej ofercie mogą Państwo zanleźć również bagażniki roweroweboxy/kufry transportowe czy też specjalistyczną chemię.

Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami na rynku! Ta jasna i zarazem prosta zasada pozwala nam każdego dnia zadowalać nowych klientów!  Którzy wychodzą od nas z uśmiechem na twarzy i świadomością najlepszego wyboru! Nasi klienci zawsze polecają nas dalej!  Sprawdź sam! Czy komentarze o nas to prawda! Napewno się nie zawiedziesz! 

CERTYFIKAT AUTORYZACJI WESTFALIA - AUTOMOTIVE

 

GWARANCJA 

 Na wszystkie montowane przez nasz serwis haki holownicze i instalacje elektryczne udzielamy gwarancji zgodnie z warunkami producenta danej części, aż do 5 lat  oraz udzielamy gwarancji na wszystkie wykonywane przez nasz serwis usługi montażu haka holowniczego oraz instalacji elektrycznej przyczepy zarówno tych dedykowanych jak i uniwersalnych okres 36 miesięcy bez limitu kilometrów.

 

Zamontujhak.pl

 Zamontujemy hak do każdego auta!

Montaż haka w aucie nowym na gwarancji producenta? TAK, Oczywiście! Z nami macie Państwo pewność, że wasz samochód nie straci gwarancji!  To jest to co nas wyróżnia, najwyższa JAKOŚĆ AUTORYZOWANEGO SERWISU w bardzo przystępnych cenach! 

A może montaż haka w starszym aucie? Jasne! Z nami wszystko jest możliwe!

W każdym przypadku staramy się zaproponować klientowi najdogodniejszą opcje doposażenia swojego samochodu w hak do przyczepki czy też jako mocowanie do bagażnika rowerowego.

Do każdej z wykonanych przez nas usług podchodzimy najwyższą staranością dzięki czemu klienci którzy skorzystali z naszej oferty cieszą się przez długie lata bezproblemowym funkcjonowaniem swojego haka holowniczego jak i jego  instalacji elektrycznej. Wszystkim naszym klientom zapewnimy raz w roku wymagany przez producenta serwis haka holowniczego zupełnie ZA DARMO!

Współpracujemy z najlepszymi firmami w branży motoryzacyjnej! W naszej ofercie znajdziecie Państwo haki holownicze i akcesoria wszystkich wiodących producentów dostępnych na rynku europejskim między innymi w bagażniki rowerowe Westfalia, BRNIK, Uebler, Aguri czy też boxy kufry transportowe TOWBOX lub Westfalia.

TYPY MOCOWANIA KULI HAKA HOLOWNICZEGO

 typ I mocowania kuli Haka Holowniczego F20 - przykręcany/stały Westfaliatyp II mocowania kuli haka holowniczego a40v wypinany pionowo Westfaliatyp III mocowania kuli haka holowniczego wypinany poziomo Westfalia
STAŁY  PRZYKRĘCANYWYPINANY PIONOWYWYPINANY POZIOMY

Chcesz zamontować hak holowniczy w swoim aucie?

Nie czekaj!

☎️ Zadzwoń teraz ☎️

Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie najlepszą ofertę 

Infolinia czynna od pon.- sob. w godzinach 8:00 - 20:00

Godziny otwarcia serwisu 

Poniedziałek-Piątek: 8:00-16:30

Dane kontaktowe

ul. Szparagowa 4
62-081 Wysogotowo

📞 603 253 605

📞 730 037 037

📞 511 414 327

e-mail: ambercar24@gmail.com


🚗 Jak do nas dojechać 🚗
 Nasze realizacje
Zdjęcie z realizacji montażu haka holowniczego do Audi A4 B9 Kombi hak wypinany pionowo Westfalia A40VZdjęcie przedstawiające Audi A5 z hakiem holowniczym Westfalia A40V wypinanym pionowoZdjęcie przedstawiające BMW F11 Kombi z hakiem holowniczym Westfalia A40V wypinanym pionowoZdjęcie przedstawiające BMW X5 G05 z hakiem holowniczym Westfalia A40V wypinanym pionowo
Zdjęcie przedstawiające BMW 5GT F07 po montażu haka holowniczego Westfalia A40V wypinanym pionowoZdjęcie przedstawiające BMW X5 F15 MPAKIET po montażu haka holowniczego Westfalia A40V wypinanego pionowoZdjęcie obrazuje Hondę CR-V IV generacji po montażu haka holowniczego Westfalia A40V