Montaż Elektrycznego Haka Holowniczego Westfalia R12 w Audi Q3 Sportback 2022

Jako Autoryzowany serwis Westfalia w Poznaniu prezentujemy hak elektryczny R12 do Audi Q3

 

W naszym autoryzowanym serwisie haków holowniczych w Poznaniu z dumą prezentujemy kolejny sukces dzięki współpracy z Westfalia Automotive Polska bierzemy udział w wprowadzaniu na rynek najnowszych produktów z katalogu największego producenta haków holowniczych na Europejskim rynku i takim oto sposobem możemy Państwu pokazać efekt jednego z takich montaży nowego elektrycznego haka holowniczego typ R12 dla Audi Q3 F3N Sportback - profesjonalny montaż elektrycznego haka holowniczego skłania klientów z całej Polski do odwiedzenia naszego serwisu montażu haków holowniczych w Poznaniu, zamontowany przez nas hak Westfalia typ R12 w modelu Audi Q3 Sportback 2022 to rozwiązanie maksymalnie zbliżone do montowanego fabrycznie haka holowniczego Westfalia dla marki Audi.

 

Oferujemy innowacyjne rozwiązania, które zwiększą funkcjonalność Twojego Audi sprawdź naszą ofertę na elektryczne haki holownicze.

| Napisz do nas już dziś i pozwól sobie na niezależność i wolność w podróżowaniu swoim Audi! |

 

Elektryczny Hak Holowniczy Westfalia R12 dla Audi Q3 Sportback 2022

 

W dzisiejszych czasach, komfort i nowoczesność odgrywają kluczową rolę. Dlatego właśnie proponujemy hak holowniczy elektryczny Westfalia R12, zaprojektowany specjalnie dla modelu Audi Q3 Sportback F3N oraz Q3 F3B. To połączenie nowoczesnej technologii z doskonałym designem.

 

Specyfikacje Techniczne:

Producent Haka Holowniczego: Westfalia

Numer Katalogowy: 305587900113

Obciążenie haka holującego [kg]: 130  - wartość kluczowa dla podróży z bagażnikami rowerowymi

Ciężar holowany [kg]: (Sprawdź maksymalny uciąg pojazdu w dowodzie rejestracyjnym)

Maksymalny Uciąg Haka [kg]: 2200

Podcięcie zderzaka: Podcięcie niewidoczne

Hak holowniczy w zestawie z dedykowana instalacja elektryczna w pełni zintegrowana z pojazdem 13PIN z stałym plusem i ładowaniem pod przyczepy kampingowe

 

Montaż Elektrycznego Haka Holowniczego w Poznaniu w naszym autoryzowanym serwisie stawiamy na profesjonalizm i precyzję. Montując hak holowniczy elektryczny Westfalia R12 w Audi Q3 Sportback 2022, zapewniamy najwyższą jakość montażu oraz bezpieczeństwo Twojego pojazdu i pełną ochronę gwarancjną na 24 miesiące.

 

Bądź gotowy do Podróży z swoim Audi Q3 Sportback 2022 z Elektrycznym Hakem Holowniczym Westfalia R12

 

Nasza atrakcyjna cena montażu oryginalnego haka holowniczego oraz nowoczesność i idealne dopasowanie do samochodu to nasza odpowiedź na Twoje potrzeby.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.