Szukaj

Bagażnik rowerowy na hak

Wybierz podkategorię

Chcesz bezpiecznie transportować swoje rowery na weekendowy wypad za miasto czy wakacje nad ciepłym morzem? A może poprostu musisz zawieźć rowery na serwis? Dobry bagażnik rowerowy przez lata pozwoli Ci łatwo i bezpieczenie przetransportować rowery do każdej wybranej lokalizacji nawet tej na drugim końcu Europy U nas znajdziesz najlepsze bagażniki rowerowe wiodących producentów na rynku nawet z 5 letnią gwarancją - możliwości mamy wiele, napewno znajdziesz coś dla siebie!

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Bagażnik Peruzzo Parma 3 platforma na hak do przewozu 3 rowerów

Uniwersalny bagażnik rowerowy na hak holowniczy Parma 3 bike jest wyposażony w ramię na drugi i trzeci rower. Jest to najtańszy produkt wśród stojaków rowerowych z szybkozłączką.
1 299,00 zł

Bagażnik rowerowy składany 3 rowerowy Uebler I31

Uebler I31 to najlżejszy bo 16 kilogramowy bagażnik trzyrowerowy dostępny na rynku! Lżejszy od modelu X32S o 0,5 kg i łatwiejszy w montażu, dzięki zastosowaniu bezdźwigniowego zamknięcia IQ z zabezpieczeniem przed kradzieżą. Gwarantuje wygodny transport wszystkich rowerów włącznie z rowerami elektrycznymi!
4 059,00 zł

Bagażnik rowerowy Westfalia BC80 Bikelander LED

Sprawdź naszą ofertę i poznaj najnowocześniejszą platformę rowerową od Westfalia - Automotive Bikelander BC80 LED - 7% lżejszy od poprzednika (BC60), nowoczesny ulepszony układ oświetlenia z lampami LED na tylnej belce, łatwiejszy montaż rowerów to i wiele innych innowacji może Cię zachwycić!
2 749,99 zł 3 399,00 zł

Inter Pack Duo bagażnik na hak 13-pin

Bagażnik rowerowy na hak Inter Pack Duo to solidna platforma pozwalająca przewieźć 2 rowery. Funkcja odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika, nawet z zamontowanymi rowerami. Wtyczka 13-pin.
1 250,00 zł

Inter Pack New Spider 2E - bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery elektryczne

Bagażnik Inter Pack New Spider 2 jest przystosowany do przewozu 2 rowerów. Ładowność 60 kg umożliwia transport dużych i ciężkich rowerów, np. elektrycznych czy fatbike. Składana konstrukcja znacznie ułatwia przechowywanie bagażnika.
1 999,00 zł