Montaż haka holowniczego Volkswagen T-Roc 2022 rok

Hak Holowniczy Westfalia A40V i nowy VW T-ROC 2022 rok

Montaż haka holowniczego to główna usługa, którą oferujemy naszym klientom. Dziś chcielibyśmy przedstawić zdjęcia zmontowanego przez nas haka holowniczego Westfalia A40V w Volkswagenie T-Roc dla naszego klienta z Swarzędza.

 

Nasz klient posiadał nowy samochód na gwarancji z przebiegiem 3000 km, a chciał zamontować w nim hak holowniczy, aby móc bezpiecznie przewozić przyczepę. Zdecydował się na naszą firmę ze względu na nasze doświadczenie i profesjonalizm w tym zakresie.

 

Montaż haka holowniczego Westfalia A40V i dedykowanej instalacji elektrycznej Westfalia to specjalistyczne usługi, którymi zajmujemy się od wielu lat. Dzięki nim nasz klient mógł cieszyć się bezpiecznym transportem z przyczepą.

 

Nasza firma zastosowała hak wypinany pionowo Westfalia A40V oraz dedykowaną instalację elektryczną Westfalia wraz z specjalnym kodowaniem oryginalnym komputerem Westfalia. To zapewniło optymalną łączność elektryczną między samochodem a przyczepą.

 

Dzięki naszemu profesjonalnemu montażowi hak holowniczy został zamontowany w idealny sposób, bez wpływu na wygląd samochodu. Zapewniamy, że nasz klient będzie mógł bezpiecznie przewozić przyczepę, a także cieszyć się bezawaryjnym działaniem haka holowniczego.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej realizacji i do skorzystania z naszych usług montażu haków holowniczych. Jesteśmy doświadczoną firmą, która zawsze stawia na jakość i profesjonalizm.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.