Montaż haka holowniczego Volkswagen Tiguan II Allspace 2020r

Hak holowniczy wypinany (VW89AQ ) do Volkswagen Tiguan II Allspace 2020r

Bagażnik 4 rowerowy Thule 939 XT Black i Hak holowniczy wypinany pionowo Witter.

Przedstawiamy Państwu foto relację z montażu haka holowniczego w Volkswagenie Tiguan II Allspace z 2020 roku, klient przyjechał do nas z myślą o założeniu haka holowniczego do swojego Volkswagena Tiguana pod bagażnik rowerowy na 4 rowery, skorzystał z naszej wyjątkowej oferty i w jednym miejscu zmontował hak holowniczy razem z dedykowaną instalacją elektryczną 13-biegunową i kodowaniem oraz zakupił Bagażnik rowerowy Thule 939 XT w limitowanej edycji BLACK. Bardzo cieszą nas takie sytuację gdzie możemy maksymalnie możliwie dobrać dla klientów akcesoria dla ich pojazdu dzięki czemu w ciągu jednego dnia kupują wszystko u nas i są gotowi na wakacyjny wyjazd z rodziną.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zakupem Bagażników rowerowych - posiadamy w naszym asortymencie najlepsze bagażniki dostępne na rynku od wiodących producentów - Uebler, Westfalia, Thule.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.