Montaż haka holowniczego Volkswagen Arteon

Hak holowniczy A40V Westfalia do Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon 2021 z hakiem holowniczym Westfalia A40V - Montaż w autoryzowanym serwisie zamontujhak.pl

 

Jeśli szukasz autoryzowanego serwisu montażu haków holowniczych w Poznaniu, to dobrze trafiłeś! Jesteśmy autoryzowanym serwisem Westfalia i specjalizujemy się w profesjonalnym montażu haków holowniczych. Tym razem mieliśmy okazję zainstalować hak holowniczy Westfalia A40V w Volkswagenie Arteon 2021.

 

Klient zdecydował się na montaż haka holowniczego do przyczepki transportowej oraz bagażnika rowerowego. Przyjechał do nas specjalnie z Poznania, na polecenie jednego z naszych zadowolonych klientów. Szukał najlepszego miejsca z najlepszymi opiniami i jakością serwisu autoryzowanego, i właśnie u nas je znalazł.

 

Zanim przystąpiliśmy do montażu, zapewniliśmy klienta, że będzie on wykonany w pełni profesjonalnie i zgodnie z wymaganiami producenta. Zamontowaliśmy hak holowniczy w sposób, który pozwala na jego wypięcie pionowe i sprawia, że jest on całkowicie niewidoczny po zdjęciu. Wraz z dedykowaną instalacją 13 biegunową Westfalia, zastosowaną do Arteona, oraz kodowaniem oryginalnym komputerem Westfalia, zapewniliśmy bezpieczny i sprawny montaż haka.

 

Po zakończeniu prac wydaliśmy klientowi naklejkę certyfikującą datę i kodowanie, aby ASO Volkswagen wiedziało, kto dokładnie dokonał montażu haka holowniczego w tym samochodzie. Wszystkie prace były wykonane na gwarancji, co daje klientowi pewność, że w razie potrzeby może liczyć na nasze wsparcie.

 

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.