Montaż haka holowniczego Toyota C-HR 2019 Hybrid

Hak holowniczy A40V Westfalia do Toyota C-HR

Zapraszamy do naszego serwisu montażowego, gdzie z powodzeniem zamontowaliśmy hak holowniczy firmy Brink w samochodzie Toyota C-HR Hybrid. Montaż został wykonany przez doświadczonych specjalistów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat instalacji haków holowniczych w różnego rodzaju pojazdach.

 

Hak holowniczy Brink, który zastosowaliśmy w tym samochodzie, jest wypinany pionowo i jest wyposażony w dedykowaną instalację 13 pin od Westfalia. Dzięki temu, samochód zachowuje pełną funkcjonalność elektryczną, a instalacja haka jest zgodna z gwarancją pojazdu.

 

Jako autoryzowany serwis Westfalia, nasza firma montuje również haki innych producentów, jednak w tym przypadku zdecydowaliśmy się na hak Brink, który w pełni spełnia wymagania naszych klientów. Wszystkie użyte przez nas części są zgodne z gwarancją pojazdu, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się z dodatkowej funkcjonalności swojego samochodu, nie rezygnując z ochrony gwarancyjnej.

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.