Toyota RAV4 IV generacji 2013 z nowym hakiem holowniczym Westfalia A40V

✅ Hak Holowniczy Wypinany - Westfalia A40V 

✅ Instalacja elektryczna 13 biegunowa Westfalia 

✅ Profesjonalny montaż haka holowniczego w naszym serwisie 

Profesjonalny Montaż Haki Holownicze w Autoryzowanym Serwisie Westfalia w Wysogotowie pod Poznaniem

Toyota RAV4 to popularny SUV, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród rodzin. Samochód ten jest idealny na długie wyjazdy, ale także do przewozu bagaży lub przyczepy kempingowej.

 

Aby móc bezpiecznie holować przyczepę lub bagażnik rowerowy, potrzebny jest hak holowniczy. W naszym serwisie autoryzowanym w Wysogotowie pod Poznaniem oferujemy montaż haków holowniczych Westfalia, największego na świecie producenta haków holowniczych.

 

W tym wpisie przedstawiamy Toyota RAV4 IV generacji 2013 z zamontowanym hakiem holowniczym Westfalia A40V. Hak ten jest wypinany pionowo, co ułatwia montaż i demontaż. Jest to również hak połówautomatyczny, który można łatwo zapiąć i odpiąć jednym ruchem ręki.

 

Do haka holowniczego zamontowaliśmy również 13-biegunową instalację elektryczną. Instalacja ta jest kompatybilna z bagażnikami rowerowymi i przyczepami kempingowymi.

 

Montaż haka holowniczego w naszym serwisie jest szybki i sprawny. Wykonujemy go z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

 

Jeśli szukasz profesjonalnego montażu haka holowniczego w Poznaniu, zapraszamy do naszego serwisu w Wysogotowie.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.