Montaż haka holowniczego Skoda Superb III Sedan

Hak holowniczy A40V Westfalia do Skoda Superb

Zamontujhak.pl - Twój autoryzowany serwis Westfalia w Poznaniu

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnym montażu haków holowniczych. Nasz autoryzowany serwis Westfalia w Poznaniu to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. W ramach naszej usługi oferujemy montaż haka holowniczego Westfalia A40V wypinanego pionowo, niewidocznego po demontażu. Dodatkowo, montaż obejmuje dedykowaną instalację 13-biegunową Westfalia oraz kodowanie oryginalnym komputerem Westfalia, co zapewnia pełne bezpieczeństwo i funkcjonalność.

 

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność przeprowadzić montaż hak holowniczych Westfalia w Skodzie Superb III generacji dla jednego z naszych klientów z Bydgoszczy. Zadanie to nie było dla nas trudne - w ciągu kilku godzin wykonaliśmy montaż haka do bagażnika rowerowego, a nasz zadowolony klient mógł wyruszyć w trasę z pełnym wyposażeniem i bezpiecznym przewozem swojego roweru.

 

Ważne dla nas jest, aby każdy nasz klient otrzymał kompleksową usługę, dlatego po zakończeniu montażu haków holowniczych w samochodzie nasz serwis wydaje specjalną naklejkę certyfikującą datę i kodowanie, dzięki czemu ASO Skoda będzie wiedziało, kto dokładnie dokonał montażu haków holowniczych w danym samochodzie.

 

Jeśli szukasz profesjonalnego i bezpiecznego montażu haków holowniczych, to skontaktuj się z nami już dziś. Jako autoryzowany serwis Westfalia w Poznaniu zapewniamy Ci kompleksową obsługę i pełne bezpieczeństwo na drodze.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.