Montaż haka holowniczego Renault Trafic 2021 rok

Hak holowniczy stały Steinhof w Renault Trafic 2021 rok

Jednym z naszych najnowszych zadań było zamontowanie haka holowniczego w Renault Trafic 2022 dla wypożyczalni samochodów. Właściciel wypożyczalni zwrócił się do nas z prośbą o profesjonalny montaż stałego haka holowniczego z 13-biegunową instalacją elektryczną, który pozwoliłby na przewożenie do czterech rowerów wraz z bagażami.

 

Dzięki naszej pomocy, wypożyczalnia samochodów teraz oferuje swoim klientom wygodne i bezpieczne przewożenie rowerów na haku holowniczym dzięki możliwości zastosowania bagażnika rowerowego, co na pewno zwiększa atrakcyjność ich oferty. Montaż haka holowniczego w samochodzie dostawczym, takim jak Renault Trafic 2022, to proste rozwiązanie, które pozwala zwiększyć funkcjonalność samochodu.

 

Jeśli szukasz firmy, która przeprowadzi profesjonalny montaż haka holowniczego w Twoim samochodzie, skontaktuj się z nami. Nasza doświadczona i wykwalifikowana ekipa z przyjemnością zajmie się montażem haka w Twoim samochodzie, aby zapewnić Ci wygodny i bezpieczny transport Twojego sprzętu sportowego czy holowanie przyczepy kampingowej na Twoje weekendowe wypady za miasto.

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.