Nowe Elektrycznie chowane haki holownicze BMW z Montażem

Jesteśmy pierwszym w Polsce profesjonalnym montażystą haków holowniczych ORIS - ACPS!

W pełni elektryczny chowany hak holowniczy

BMW G30 G31 (2017-2024)

BMW G20 G21 (2018-2024)

Ceny od 7999,99 zł z montażem! Dla wybranych modeli! Montaż 4-5h! 

Zamontujhak - Sprzedaż i Montaż haków holowniczych  ORIS

ACPS - ORIS to Niemiecki producent haków, druga największa firma w Europie - Producent haków na pierwszy montaż m.in. dla

BMW, AUDI, PORSCHE, VW, SKODA, SEAT!!

Jesteśmy pierwszym w Polsce profesjonalnym montażystą ORIS!

ORIS_E3 to idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie szybkość, a przede wszystkim łatwość obsługi i wygodę. System charakteryzuje się dużym bezpieczeństwem, jakością i solidnością. Zaprojektowany z myślą o elastyczności i łatwości obsługi, ORIS_E3 oferuje wszystkie zalety w pełni automatycznego systemu, który został pierwotnie zainstalowany przez producentów samochodów. Wszystko to jest wygodnie dostępne za naciśnięciem jednego przycisku.

Szybkość i wygoda

Pod względem szybkości i łatwości dopasowania ORIS_E3 przewyższa wszystko inne na rynku. Za naciśnięciem przycisku szyjka odchyla się do pozycji roboczej i automatycznie blokuje się w pozycji w ciągu kilku sekund. Jeśli urządzenie nie jest potrzebne, chowa się równie łatwo i szybko, a szyja znika niewidocznie za zderzakiem. Obsługa odbywa się wygodnie za pomocą przełącznika przyciskowego w bagażniku.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.