Montaż haka holowniczego Mercedes GLE Coupe

Hak holowniczy A40V Westfalia do Mercedes GLE Coupe

Zapraszamy do zapoznania się z historią kolejnego zadowolonego klienta, który przyjechał do naszego autoryzowanego serwisu montażu haków holowniczych w Poznaniu. Tym razem na naszej warsztatowej podłodze pojawił się Mercedes GLE Coupe z 2018 roku, który potrzebował profesjonalnego montażu haka holowniczego Westfalia A40V wraz z dedykowaną 13-biegunową instalacją oraz profesjonalnym kodowaniem instalacji w systemach bezpieczeństwa pojazdu..

 

Klienta skierował do nas jeden z serwisów Mercedesa z Poznania jako alternatywy akceptowany hak holowniczy do jego samochodu, a my byliśmy gotowi sprostać temu zadaniu. W pierwszej kolejności dokładnie zbadaliśmy samochód i zdecydowaliśmy się na wycięcie pod hak holowniczy. To, co nas wyróżnia, to autorskie wypracowane przez lata praktyki wycięcie, które jest o wiele mniejsze niż szablon i bardzo precyzyjnie dopasowane.

 

Następnie przystąpiliśmy do montażu haka holowniczego Westfalia A40V wraz z dedykowaną instalacją Westfalia. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom montaż przebiegł sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Ostatnim etapem było profesjonalne kodowanie i aktywacja modułu haka holowniczego w pojeździe. Teraz nasz klient może cieszyć się niewidocznym, ale bardzo funkcjonalnym hakiem holowniczym Westfalia A40V w swoim Mercedesie GLE Coupe z 2018 roku.

 

Zapraszamy do naszego autoryzowanego serwisu montażu haków holowniczych w Poznaniu. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie montażu haków holowniczych, bagażników rowerowych Westfalia i Uebler oraz dedykowanych instalacji elektrycznych do holowania.

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.