Montaż haka holowniczego wypinanego pionowo Westfalia - Lexus IS 200t

Oryginalny hak holowniczy A40V Westfalia na samochodzie Lexus IS 200t

Montaż haków holowniczych do samochodów Lexus i Toyota w Poznaniu to usługa, którą oferuje nasza firma. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykorzystaniu najlepszych technologii, możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. montaż haków holowniczych, bagażników rowerowych oraz innych akcesoriów samochodowych.

 

Jeden z naszych klientów zdecydował się na montaż hak holowniczy do swojego samochodu Lexus IS 200t III generacji, który będzie służył do przewozu bagażników rowerowych oraz lekkiej przyczepy kempingowej. W tym przypadku nasz klient wybrał hak holowniczy marki Westfalia A40V, który był produkowany specjalnie dla Lexusa na pierwszy montaż w fabryce. Oznacza to, że hak holowniczy Westfalia A40v jest idealnie dopasowany do samochodu i zapewnia niezawodność i trwałość.

 

Nasza firma, która specjalizuje się w montażu haków holowniczych, zawsze stara się spełnić oczekiwania klientów. Naszemu klientowi zależało na tym, aby gniazdo 13 biegunowe było dostępne na stałe, a nie chowane. Dzięki temu będzie mógł w prosty i szybki sposób podłączyć instalację od bagażnika rowerowego czy przyczepki transportowej. Nasza firma posiada duże doświadczenie w zakresie takich montaży, więc nie stanowiło to dla nas problemu.

 

W przypadku montażu haków holowniczych do samochodów Lexus i Toyota w Poznaniu warto skorzystać z usług naszej firmy. Posiadamy nie tylko odpowiednie narzędzia i technologie, ale także bogate doświadczenie w tej branży. Nasze usługi są wykonywane zgodnie z najwyższymi standardami jakości, aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie i bezpieczeństwo na drodze.

Na życzenie naszego klienta, udaliśmy się na badanie techniczne jego pojazdu po zainstalowaniu hak holowniczy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w montażu haków holowniczych, wiemy jak ważne jest posiadanie odpowiedniego dokumentu potwierdzającego doposażenie pojazdu w hak holowniczy. Dlatego też, zawsze zachęcamy naszych klientów do wykonania badania technicznego, które pozwoli im na odebranie stosownego zaświadczenia.

 

Badanie techniczne pojazdu przeprowadziliśmy zgodnie z wymaganiami ustawowymi. Pozytywny wynik pozwolił nam na wystawienie klientowi stosownego zaświadczenia, które potwierdza doposażenie pojazdu w hak holowniczy i przystosowanie go do ciągnięcia przyczepy. Nasz klient był bardzo zadowolony z tego rozwiązania, gdyż chciał od razu dopisać w dowodzie rejestracyjnym pojazdu i w bazie CEPIK informacje o przystosowaniu pojazdu do ciągnięcia przyczepy.

 

Warto podkreślić, że badanie techniczne pojazdu po zainstalowaniu hak holowniczy jest dla wszystkich naszych klientów, którzy chcą mieć pewność, że ich pojazd jest odpowiednio przystosowany do ciągnięcia przyczepy. W naszej firmie, zawsze staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też, wykonujemy badania techniczne na życzenie klienta, jeśli pozwoli nam na jazdę jego samochodem na niezależną stację kontroli pojazdów.

 

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.