Montaż haka holowniczego Land Rover Discovery Sport L550 MHEV

Hak holowniczy Brink idealnie dopasowany do Land Rover Discovery Sport 2019r

Oryginalny dedykowany Hak Holowniczy do Land Rover Discovery Sport L550 2019 w

hybrydowej odsłownie MHEV

 

Jako  certyfikowany serwis montażu  haków holowniczych w Poznaniu z dumą prezentujemy zdjęcia z realizacji montażu haka holowniczego w modelu Land Rover Discovery Sport L550 MHEV specjalnie dla naszego klienta z Europy Zachodniej.

 

Miło nam przedstawić zdjęcia z realizacji tego montażu haka holowniczego w Land Rover Discovery Sport 2019, zostaliśmy wytypowani przez naszego klienta na podstawie kilkunastu rozmów jako profesjonaliści w swoim fachu jakim jest sprzedaż i montaż haków holowniczych w Poznaniu, dzięki czemu to właśnie nam powierzył swój samochód. Sytuacja wymagała najwyższej jakości wykonanej usługi, ponieważ samochód po montażu miał udać się na weryfikację i specjalne sprawdzenie jakości wykonanego doposażenia przez niezależnego rygorystycznego diagnostę z środkowej Europy. Nie obawiamy się takich zleceń, to dla nas codzienność, wszystkie wykonywane przez naszych montażystów usługi są na najwyższym poziomie i nie musimy się w żadnej specjalny sposób do nich przygotowywać, ponieważ to dla nas standard.

 

Zdecydowaliśmy się na montaż haka Holowniczego wypinanego pionowo typ Vertical od firmy Brink dla Land Rover Discovery Sport L550, ponieważ jest on najlepiej dopasowany do tego modelu pojazdu m.in. dlatego, że to właśnie firma Brink produkuje haki holownicze m.in. dla Jaguar i Land Rover które są montowane przez fabrykę i Autoryzowane serwisy tych marek na zlecenie klientów.

 

Decydując się na hak holowniczy, warto postawić na solidność, bezpieczeństwo a przed wszystkim na jakość!

 

Nasza propozycja to hak holowniczy Brink Vertical , zaprojektowany specjalnie dla modelu Land Rover Discovery Sport. To rozwiązanie łączące nowoczesne technologie z niezawodnością idealnie dopasowaną do samochodu.

 

Specyfikacje Techniczne:

System haka holowniczego: Vertical Brink – Odłączany hak holowniczy

Uciąg - Wartość D [kN]: 12.55 kN

Dopuszczalny maksymalny nacisk pionowy na kulę: 150 kg

Dopuszczalny maksymalny uciąg haka: 2500 kg

Wycięcie w zderzaku: Brak - Wycięcie niewidoczne

 

13 Biegunowa Instalacja Elektryczna Dedykowana dla Land Rover Discovery Sport w tym przypadku użyliśmy oryginalnej instalacji Westfalia Automotive która gwarantuje pełną kompatybilność z Land Roverem Discovery Sport L550 już w standardzie wyposażoną w instalację dodatkowego stałego plusa i ładowania specjalnie pod przyczepy kampingowe.

 

Profesjonalny Montaż: Szczegóły, które się liczą

Montując hak holowniczy w każdym samochodzie naszych klientów kładziemy ogromny nacisk na profesjonalizm. Wykorzystujemy najnowsze technologie i precyzyjne metody montażu, aby zapewnić Ci najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo – dlatego to właśnie my jesteśmy jedynym Autoryzowanym serwisem montażu haków holowniczych Westfalia w Poznaniu posiadającym pełną Europejską certyfikację.

 

 

Bądź Gotowy do Podróży w każdym momencie!

 

Twój Land Rover Discovery Sport z Hakiem Holowniczym od zamontujhak.pl stanie się mistrzem weekendowych wypraw za miasto, ale i oddanym kompanem na górskich kampingach w przepięknej Szwajcarii.

 

Hak holowniczy możesz już mieć po zaledwie kilku godzinach montażu, Twój Land Rover Discovery Sport będzie gotowy do podjęcia podróży z nowym hakiem holowniczym i stanie się Twoim nowym weekendowym ulubieńcem!

 

Nasza atrakcyjna cena montażu oraz najwyższa jakość i profesjonalizm to nasze odpowiedzi na Twoje potrzeby.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.