zdjecie samochodu bmw x5 g05 po montazu haka holowniczego westfalia typ a40v zdjecie tylu samochodu z dobrze widocznym hakiem holowniczym

Montaż haka holowniczego BMW X5 G05 45e Hybrid

Hak holowniczy do BMW X5 G05 45e Hybrid

Przedstawiamy Państwu kolejną z naszych realizacji - montaż haka holowniczego w całkiem nowym BMW X5 G05 w wersji Hybrydowej. Jako Autoryzowany Serwis Westfalia w Poznaniu bardzo często montujemy haki holownicze do nowych samochodów na Gwarancji producenta i najczęściej są to auta marek Premium. Dzięki temu, iż BMW współpracuje z Westfalią pod względem produkcji haków holowniczych do aut nowych, my jako Autoryzowany Serwis Westfalia również mamy dostęp do podzespołów dzięki którym możemy codziennie zakładać jaki holownicze go nowych BMW. Nowa seria X zaczynając od 1,2,3,4,5,6,7 kończąc to już nasza codzienność, klienci przyjeżdżają do nas z całej Polski po to abyśmy to my zamontowali im hak w samochodzie. Dzięki naszym technikom oraz nawyższej jakości wykonywanej usługi jak i montowanych części mają pewność, iż ich samochód nie straci Gwarancji po montażu haka holowniczego a otrzyma w dodatku 5 lat Gwarancji na hak holowniczy i zamontowaną przez nas instalację elektryczną. 

Zapraszamy wszystkich właścicieli nowych BMW każdej serii na montaż haka holowniczego w ich samochodzie - bezpiecznie, pewnie, z gwarancją i w ciągu kilku godzin!

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.