Montaż haka holowniczego BMW X4 G02 LCI

Hak holowniczy A40V Westfalia do BMW X4 G02 LCI 30i Benzyna

Klient z Kalisza skorzystał z naszych usług, gdy potrzebował zamontować hak holowniczy w swoim BMW X4 G02 LCI w M-pakiecie. Przyjechał do nas z polecenia jednego z naszych zadowolonych klientów i zaufał naszemu doświadczeniu w montażu haków holowniczych.

 

Montaż wykonaliśmy z użyciem wypinanego haka holowniczego Westfalia A40V, który jest niewidoczny po demontażu, oraz z dedykowaną instalacją 13-biegunową od Westfalia. Taki montaż jest gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności użytkowania haka holowniczego.

 

Hak holowniczy Westfalia A40V pozwala na holowanie przyczepki dla motocykla lub bagażnika rowerowego, co jest szczególnie ważne dla wielu miłośników sportów motorowych i turystyki rowerowej. Nasz autoryzowany serwis montażu haków holowniczych oferuje kompleksowe usługi związane z montażem haka holowniczego.

 

Jeśli potrzebujesz zamontować hak holowniczy w swoim samochodzie, skorzystaj z usług naszego autoryzowanego serwisu montażu haków holowniczych. Zapewniamy montaż haka holowniczego na gwarancji oraz pełną obsługę i doradztwo techniczne.

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.