Hak holowniczy Westfalia A40V dla BMW X1 F48 M-pakiet 2019 rok

Westfalia A40V to prawdziwie kompatybilny hak dla BMW X1 w M-pakiet

Historia jednego z naszych klientów z Poznania pokazuje, jak ważne jest skorzystanie z usług certyfikowanego serwisu montażu haków holowniczych. Klient ten otrzymał polecenie od jednego z autoryzowanych salonów BMW w Poznaniu, aby skorzystać z autoryzowanego serwisu Westfalia w Poznaniu, czyli właśnie z nas. Jego białe BMW X1 F48 z M-pakietem potrzebowało w pełni kompatybilnego zestawu haka holowniczego, aby przewozić bagażnik rowerowy, który również zakupił u nas. Klient postanowił wybrać bagażnik Uebler i21, bardzo lekki i łatwy w montażu.

 

Jako certyfikowany serwis montażu haków holowniczych, korzystamy z najlepszych dostępnych rozwiązań, takich jak produkty firmy Westfalia, która jest liderem w produkcji haków holowniczych. Współpracując z naszym autoryzowanym serwisem Westfalia Poznań, możesz mieć pewność, że Twoje auto zostanie wyposażone w haki holownicze najwyższej jakości i że montaż zostanie wykonany zgodnie z najwyższymi standardami.

 

Dlatego jeśli potrzebujesz haka holowniczego lub bagażnika rowerowego w Poznaniu, skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w naszym serwisie. Nasz doświadczony zespół specjalistów z chęcią Ci pomoże i zapewni Ci kompleksową obsługę w zakresie montażu haka holowniczego i bagażnika rowerowego w Poznaniu.

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.