Uebler i41s

Najlepszy składany cztero rowerowy bagażnik na hak holowniczy

Uebler i41s - Innowacyjny bagażnik rowerowy

 

Uebler i41s to innowacyjny bagażnik rowerowy, który oferuje wygodne i bezpieczne rozwiązanie do przewożenia Twojego sprzętu podczas jazdy na rowerze. Produkt ten charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością i funkcjonalnością, dzięki czemu jest idealnym wyborem dla wymagających kolarzy.

 

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

 

Bagażnik rowerowy Uebler i41s jest wyposażony w innowacyjny system mocowania IQ na kuli haka holowniczego, który zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas transportu Twojego sprzętu. System ten składa się z trzech punktów mocowania, które zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru oraz doskonałą stabilność podczas jazdy na rowerze.

 

Uniwersalne rozwiązanie

 

Bagażnik Uebler i41s to uniwersalne rozwiązanie, które można z łatwością zamontować na większości typów rowerów. Dzięki temu, że jest on kompatybilny z różnymi rodzajami ram rowerowych, można do niego dokupić specjalne uchwyty do rowerów z karbonowymi ramami czyli paski montażowe z zamknięciem na kluczyk.

 

 ŁATWE I ENERGOOSZCZĘDNE MOCOWANIE DO HAKA HOLOWNICZEGO DZIĘKI OPATENTOWANEMU ZAPIĘCIU IQ QUICK-RELEASE FAST-RELEASE FASTENER

OPATENTOWANE, ZDEJMOWANE PRZEKŁADKI OBSŁUGIWANE JEDNĄ RĘKĄ

NOWE BARDZO SZEROKIE SZYNY KÓŁ DLA OPON O SZEROKOŚCI DO 4,5 CALA

SKŁADANA SZYNA KOŁA I OPRAWA OŚWIETLENIOWA

SYSTEM ZAPADKOWY DO BEZPIECZNEGO MOCOWANIA KÓŁ DO SZYNY KÓŁ

SZCZEGÓLNIE LEKKI I POZWALA NA DUŻY ŁADUNEK BEZ DODATKOWEGO NAPRĘŻENIA ZE WZGLĘDU NA NISKĄ MASĘ WŁASNĄ

WYGODNE WYZWALANIE FUNKCJI SKŁADANIA ZA POMOCĄ DŹWIGNI NOŻNEJ

DŹWIGNIA SZYBKIEGO ZWALNIANIA DO MOCOWANIA SZEROKIEJ RAMY NOŚNEJ

DOPASOWANE URZĄDZENIE ANTYKRADZIEŻOWE

WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKT WYPRODUKOWANY W NIEMCZECH Z 3-LETNIĄ GWARANCJĄ 

Uebler i41s to doskonały bagażnik rowerowy, który oferuje niezwykłą wytrzymałość i funkcjonalność. Dzięki innowacyjnemu systemowi mocowania oraz uniwersalnemu rozwiązaniu, jest on idealnym wyborem dla każdego wymagającego kolarza. Jeśli szukasz bagażnika, który będzie wygodny, bezpieczny i funkcjonalny, Uebler i41s to pierwszy 4 rowerowy bagażnik na rynku, który spełni wysokie oczekiwania co do łatwości montażu i łatwości w użytkowaniu

Product added to compare.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.