Autoryzowany montaż haka holowniczego Westfalia w Poznaniu dla Audi A7 C8

Hak holowniczy A40V Westfalia idealnie dopasowany do Audi A7 Sportback C8 2021 rok

Profesjonalny Montaż Haka Holowniczego w Audi A7 C8 Sportback 2021

 

Jesteśmy dumni z możliwości zaprezentowania profesjonalnego montażu haka holowniczego w Audi A7 C8 Sportback 2021 w naszym autoryzowanym serwisie haków holowniczych w Poznaniu.

 

Pozwól, że opowiemy Ci o zaletach tego niezawodnego rozwiązania, które podniesie funkcjonalność Twojego Audi  A7 na nowy poziom. Nawet w bardzo bogato wyposażonych wersjach posiadających czujnik otwierania ruchem nogi tylnej klapy tak jak w tym przypadku!

 

Hak Holowniczy Westfalia A40V Dla Audi A7 C8 Sportback 2021 idealne rozwiązanie dla miłośników podróży rowerowych czy kampingowych wypraw.

 

Wybór odpowiedniego haka holowniczego to decyzja, która wymaga dokładności i wiedzy.

 

Dlatego proponujemy hak holowniczy Westfalia A40V, specjalnie zaprojektowany dla Audi A7 C8 Sportback 2021. Zastosowanie najnowszych technologii gwarantuje wyjątkową solidność i trwałość.

 

Specyfikacje Techniczna Haka holowniczego A40V dla:

Audi A7 Sportback

Rok Produkcji:  od 04/18-

Pasuje do wersji C8, AdBlue, Hybrid

Numer haka holowniczego : 305603600001

System haka holowniczego: Automat wypinany pionowo (A40V)

Uciąg - Wartość D [kN]: 12.6 KN

Dopuszczalny maksymalny nacisk pionowy na kulę: 150 kg !!

Dopuszczalny maksymalny uciąg haka: 2.500 kg

Wycięcie w zderzaku: Wycięcie niewidoczne

 

Instalacja Elektryczna Dedykowana dla Audi A7 C8 Sportback 2021

Nasz autoryzowany serwis montażu haków holowniczych w Poznaniu oferuje także dedykowaną instalację elektryczną. Numer katalogowy to 305486300113. To nie tylko standardowe podłączenie, to precyzyjne dopasowanie do Twojego Audi. Kontrola działań kierunkowskazów w technologii CAN, kodowanie pojazdu po montażu oraz stałe zasilanie to elementy, które gwarantują pewność i bezpieczeństwo podczas podróży.

 

Profesjonalny Montaż haków w Poznaniu - Dbałość o Detale Autoryzowanego Serwisu Westfalia

 

Montując hak holowniczy w Audi A7 C8 Sportback, zwracamy szczególną uwagę na każdy detal. Nasza specjalistyczna wiedza oraz zastosowanie modułu firmy Hella zawartego w zestawie Westfalia, zapewnia maksymalną kompatybilność z pojazdem, nawet jeśli jest na gwarancji producenta.

 

Solidność i Estetyka Montażu

W trakcie montażu haków holowniczych w naszym serwisie skupiamy się na solidności, funkcjonalności i estetyce. Wycięcie w tylnym zderzaku jest dopracowane do perfekcji, gwarantując minimalną widoczność. Specjalna opaska ochronna zapewnia bezpieczeństwo oraz estetyczny wygląd po montażu.

 

Gotowe Do Podróży: Audi A7 C8 Sportback z Hakiem Holowniczym Westfalia A40V

Po około 6 godzinach profesjonalnego montażu, Twój Audi A7 C8 Sportback będzie gotowy do podróży z hakiem holowniczym Westfalia A40V. Nasza korzystna cena montażu oraz jakość produktów Westfalia to gwarancja satysfakcji dla każdego klienta.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.