Audi A6 C8 - Westfalia A40V - Zdemontowana kula haka holowniczego

Montaż haka holowniczego Audi A6 C8 Sedan

Hak holowniczy Westfalia do Audi A6 C8 Sedan

Kilka słów na temat wykonanej przez na usługi doposażenia Audi A6 w Oryginalny Hak Westfalia

Z dumą prezentujemy naszą najnowszą realizację - montaż haka holowniczego w Audi A6 C8 Sedan z pakietem zewnętrznym S-line. Nasza firma jest autoryzowanym serwisem montażu haków holowniczych, co oznacza, że możesz mieć pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach.

 

Do tego montażu zastosowaliśmy hak wypinany pionowo Westfalia A40V oraz dedykowaną 13 biegunową instalację elektryczną Westfalia, która została zakodowana oryginalnym komputerem tej marki. Dzięki temu Twoje auto ma nie tylko nowoczesne i bezpieczne rozwiązanie holownicze, ale także zachowuje swoją oryginalną funkcjonalność.

 

Naszym celem jest zawsze zadowolenie klienta i zrealizowanie montażu zgodnie z jego potrzebami. W przypadku Audi A6 C8 Sedan zastosowaliśmy specjalne wycięcie niewidoczne, aby jak najlepiej dopasować hak do wyglądu samochodu.

 

Jeśli szukasz profesjonalnego montażu haków holowniczych w Poznaniu, to właśnie znalazłeś idealne miejsce. Skontaktuj się z nami, aby zamówić montaż haka holowniczego do swojego samochodu.

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.