Montaż haka holowniczego Audi A6 C8

Hak holowniczy Westfalia A40V do Audi A6 C8

Montaż haka holowniczego Westfalia A40V wraz z dedykowaną instalacja 13-biegunową Westfalia oraz kodowaniem oryginalnym komputerem Westfalia. Kolejna z naszych realizacji w tym tygodniu dla naszego stałego klienta tym razem to praktycznie nowe Audi A6 C8 w wersji Avant. Jak to już w naszej tradycji przystało dzięki naszym przywiązywaniu maksymalnej wagi do jak najmniejszego nacięcia zderzaka tylnego tak aby montaż haka nie wiązał się z pójściem na kompromis w estetyce pojazdu - tak i tym razem zastosowaliśmy przeprojektowane przez naszych techników mocowanie gniazda elektrycznego dzięki czemu otwór w który instalujemy hak holowniczy po wypięciu kuli jest praktycznie niewidoczny!

Jeśli szukasz specjalisty w dziedzinie montażu haka holowniczego w Twoim samochodzie to dobrze trafiłeś! To my wyznaczamy standardy i działamy tam gdzie inni mówią że się nie da!

zamontujhak.pl - ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie z ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.