Szukaj

Westfalia Automotive

Jako wynalazca haka holowniczego (1932) firma Westfalia-Automotive zalicza się do wiodących na świecie producentów w obszarze urządzeń holowniczych dla samochodów osobowych i dostawczych. Produkty firmy Westfalia są opracowywane specjalnie dla poszczególnych modeli pojazdów w ścisłej współpracy z ich producentami i w konsultacji z szeroko rozumianą branżą motoryzacyjną. Wywodząca się z Niemiec firma ma ponad 100 lat tradycji, co przekłada się na dopasowanie, jakość wytworzonych akcesoriów, bezpieczeństwo, a także wysokie standardy obsługi naszych klientów i partnerów handlowych.

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Adapter 13/7 PIN Westfalia reduktor przejściówka

Adapter 13/7 PIN Westfalia reduktor przejściówka
49,99 zł

Adapter na 3-ci rower BC60/BC80-przykręcany WESTFALIA

Uchwyt dodatkowy do transportu trzeciego roweru dla bagażników Westfalia BC60 i Bikelander BC80 LED oraz Classic
745,00 zł

Adapter reduktor przejściówka 7/13 pin Westfalia

Adapter WESTFALIA umożliwia przepięcie gniazda elektrycznego z 7 w samochodzie na 13 w przyczepie.
69,99 zł

Audi Q5 II FY

Oferta dotyczy usługi kompletnego montażu haka holowniczego w naszej siedzibie w Poznaniu wraz na oryginalnych częściach: hak holowniczy A40V wypinany pionowo Westfalia na wiązce dedykowanej Westfalia wraz z kodowaniem modułu haka holowniczego specjalnie pod samochód
3 999,00 zł

Audi Q8 Zestaw Hak Holowniczy Westfalia

Wyjątkowa oferta na kompleksowy montaż haka holowniczego Westfalia A40V wypinanego pionowo wraz z dedykowaną instalacją elektryczną 13 PIN-ową + kodowanie pod konkretne auto. Taki zestaw gwarantuje poprawne działanie wszystkich asystentów wspomagających jazdę samochodem jak również parkowanie i naprowadzanie kamery dyszel przyczepy.
4 800,00 zł

Bagażnik rowerowy Westfalia BC80 Bikelander LED

Sprawdź naszą ofertę i poznaj najnowocześniejszą platformę rowerową od Westfalia - Automotive Bikelander BC80 LED - 7% lżejszy od poprzednika (BC60), nowoczesny ulepszony układ oświetlenia z lampami LED na tylnej belce, łatwiejszy montaż rowerów to i wiele innych innowacji może Cię zachwycić!
2 749,99 zł 3 399,00 zł