Szukaj

Bagażnik rowerowy składany 3 rowerowy Uebler I31

Producent: Uebler
4 059,00 zł
Uebler I31 to najlżejszy bo 16 kilogramowy bagażnik trzyrowerowy dostępny na rynku! Lżejszy od modelu X32S o 0,5 kg i łatwiejszy w montażu, dzięki zastosowaniu bezdźwigniowego zamknięcia IQ z zabezpieczeniem przed kradzieżą. Gwarantuje wygodny transport wszystkich rowerów włącznie z rowerami elektrycznymi!
Dostępność: W magazynie
+ -
Opis produktu

Specyfikacja platfromy rowerowej Uebler i31:

Pojemność:  3 rowery
Ładowność:  54 kg
Pasuje do kół o wymiarach: dowolne
Maksymalna masa jednego roweru: 30 kg
Odstęp między rowerami: 19 (między pierwszym, a drugim) 18 cm (między drugim i trzecim)
Wymiary: 118 x 84 x 71 cm
Wymiary po złożeniu: 61 x 21 x 76 cm
Masa (kg): 16 kg
Pasuje do ram o średnicy (mm): do 75 mm dla ram okrągłych, lub 75 x 45 mm dla ram owalnych
Odłączane uchwyty ramy: TAK
Możliwość odchylania z rowerami: TAK
Zamknięcie roweru w uchwycie: TAK
Zamknięcie bagażnika na aucie: TAK
Pasuje do większości rowerów z hamulcami tarczowymi: TAK
Światła tylne: TAK
Wtyczka zasilająca: 13 PIN
Spełnia normę City Crash: TAK

 

Jak Państwo widzicie Uebler i31 to prawdziwa innowacja!

Najmniejsze i najlżejsze paski, jakie kiedykolwiek opracował Uebler. Udana symbioza między inteligentną i lekką konstrukcją a perfekcyjną inżynierią. Taśmy mają całkowicie nowe, bez dźwigni zamknięcie iQ, co dodatkowo upraszcza obsługę. W tym samym czasie nowa seria i konsekwentnie oznacza bezpieczeństwo, jakość produktu i odporność.

 


Opis

Uebler to marka premium w świecie bagażników, wysoka cena ale i wysoka jakość, a do tego przemyślana konstrukcja. Jednocześnie jest najlżejszy składanym bagażnikiem rowerowy na ryku - waży tylko 16 kg!

Uebler i31 posiada innowacyjny system szybkiego mocowania na haku - wystarczy postawić bagażnik go na haku i rozłożyć platformę bagażnika i ... jest gotowy do przewozu rowerów.

Model i31 w stosunku do modelu X31 ma system szybkiego montażu, posiada większą ramę, umożliwiającą lepsze dopasowanie do różnych ram rowerowych, a także szersze rynienki na opony co jest istotne w przypadku przewozu rowerów z szerokimi oponami. Powyższe cechy powodują, że jest idealny do przewozu rowerów enduro oraz e-bike`ów.(przed zakupem sprawdź bazę kół)

Bardzo istotne jest to, że i31 składa się bardzo łatwo do rozmiarów walizki i można go schować do bagażnika.GWARANCJA 3 LATA !Zapraszamy do zapoznania z testem bagażnika pokrewnego czyli X31S wykonanym niezależnie przez AUTO ŚWIAT

LINK DO TESTU

Znaczniki produktu