Szukaj

Uebler

 Made in Germany 

To 55 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów samochodowych. W dalszym ciągu zarządzana przez własciciela, wyjątkowa firma której motto to produkcja wysokiej jakości akcesoriów do transportu rowerów a od niedawna również hulajnóg i skuterów elektrycznych. 

W cąłości korzystająca z łańcucha dostaw produkcyjnych zlokalizowanych w Niemczech wywodząca się z frankońskiego miasta Forcheim - w Bawarii, dzięki czemu spełnia 100 procent dzisiejszych wymagań dotyczących wysokiej jakości produktów Made in Germany.

Obecnie zatrudnia ponad 85 pracowników którzy każdego dnia produkują wysokiej jakości produkty mające na celu ułatwienie swoim klintom podróżowanie. 

Przekłada się to bezpośrednio na dużą liczbę zadowolonych konsumentów i liczne zwycięstwa w testach swoich produktów - od 2011 roku produkty Uebler zwyciężyływ aż 40 testach!

Decydujące znaczenie dla tych bardzo dobrych ocen mają standardy ustalone przez firmę Uebler w zakresie łatwości obsługi nowoczesnych rozwiązań technicznych, standardów jakościowych, a przede wszystkim bezpieczeństwa. 

Dla tej firmy potrzeby klientów są na pierwszym miejscu!

Naszym zdaniem robią to doskonale! Skąd to wiemy? 

Przyjedźcie Państwo do nas i sami sprawdźcie! Każdy model Uebler to niby tylko bagażnik rowerowy, ale łatwość wynikająca z jego montażu, jakość wykończenia, solidna kosntrukcja, modny wygląd sprawiają że to nie jest zwykła platforma do przewozu rowerów!

 

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Adapter do przewozu 4 roweru Uebler P32 S

Adapter do przewozu 4 roweru Uebler P32 S
899,00 zł

Bagażnik rowerowy składany 3 rowerowy Uebler I31

Uebler I31 to najlżejszy bo 16 kilogramowy bagażnik trzyrowerowy dostępny na rynku! Lżejszy od modelu X32S o 0,5 kg i łatwiejszy w montażu, dzięki zastosowaniu bezdźwigniowego zamknięcia IQ z zabezpieczeniem przed kradzieżą. Gwarantuje wygodny transport wszystkich rowerów włącznie z rowerami elektrycznymi!
4 259,00 zł

Pokrowiec i21

Torba transportowa do bagażnika Uebler i21
299,00 zł

Pokrowiec i31

Torba transportowa do bagażnika Uebler i31
339,00 zł

Rampa najazdowa do bagażników - Uebler Seria I/F

Pomoc przy załadunku do wygodnego montażu rowerów na bagażniki Uebler serii i i F-Series. Szynę najazdową można otworzyć jednym ruchem nadgarstka. Nadaje się do: -Seria i: i21, i31 - Seria F: F14, F24, F34, F32XL, F42
459,00 zł 499,00 zł

Uebler F14

Najlżejszy jednorowerowy bagażnik na rynku 9,9kg przy ładowności aż do 30kg! Serii F to szczególne rozwiązanie pod względem indywidualności. Dla Uebler nic nie jest nie możliwe! Począwszy od bagażnika na jeden rower aż po bagażnik dla całej rodziny na aż 4 rowery!
1 999,00 zł