Szukaj

Uebler

 Made in Germany 

To 55 lat doświadczenia w produkcji akcesoriów samochodowych. W dalszym ciągu zarządzana przez własciciela, wyjątkowa firma której motto to produkcja wysokiej jakości akcesoriów do transportu rowerów a od niedawna również hulajnóg i skuterów elektrycznych. 

W cąłości korzystająca z łańcucha dostaw produkcyjnych zlokalizowanych w Niemczech wywodząca się z frankońskiego miasta Forcheim - w Bawarii, dzięki czemu spełnia 100 procent dzisiejszych wymagań dotyczących wysokiej jakości produktów Made in Germany.

Obecnie zatrudnia ponad 85 pracowników którzy każdego dnia produkują wysokiej jakości produkty mające na celu ułatwienie swoim klintom podróżowanie. 

Przekłada się to bezpośrednio na dużą liczbę zadowolonych konsumentów i liczne zwycięstwa w testach swoich produktów - od 2011 roku produkty Uebler zwyciężyływ aż 40 testach!

Decydujące znaczenie dla tych bardzo dobrych ocen mają standardy ustalone przez firmę Uebler w zakresie łatwości obsługi nowoczesnych rozwiązań technicznych, standardów jakościowych, a przede wszystkim bezpieczeństwa. 

Dla tej firmy potrzeby klientów są na pierwszym miejscu!

Naszym zdaniem robią to doskonale! Skąd to wiemy? 

Przyjedźcie Państwo do nas i sami sprawdźcie! Każdy model Uebler to niby tylko bagażnik rowerowy, ale łatwość wynikająca z jego montażu, jakość wykończenia, solidna kosntrukcja, modny wygląd sprawiają że to nie jest zwykła platforma do przewozu rowerów!

 

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Uebler i21

Najlepszy bagażnik rowerowy ostatnich lat! Innowacyjność w pełnym zakresie - Model i21 to flagowy model Uebler o inteligentnej lekkiej konstrukcji z rewolucyjnym zamknięciem IQ - Made in Germany - z 3 letnią gwarancją.
3 389,00 zł

Uebler i21 90°

Seria i - Innowacyjność w pełnym zakresie! Model I21 90° to bagażnik dwu-rowerowy o nadzwyczajnych możliwościach uchylnych do 90 stopni! Niezwykle przydatna funkcja w samochodach z nisko zachodzącą klapą bagażnika. Ta funkcja pozwala na pełen dostęp do bagażnika także z zamontowanymi rowerami na platformie.
3 959,00 zł

Uebler P32S

3 559,00 zł

Uebler X21S 2 rowerowy

Bagażnik rowerowy do montażu na haku holowniczym. Mieści dwa rowery. Posiada możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów.
3 099,00 zł

Uebler X31S

Bagażnik rowerowy do montażu na haku holowniczym. Mieści trzy rowery. Posiada możliwość złożenia do niewielkich rozmiarów.
3 719,00 zł