Szukaj

TRW Brake Cleaner zmywacz do hamulców 500ml

Przez telefon
Szybko działający, skuteczny i opracowany z wyjątkową troską o środowisko naturalne, płyn do czyszczenia hamulców TRW to wiodący na rynku, niezbędny produkt.
Opis produktu

TRW Automotive ma niebywałe osiągnięcia w doskonaleniu i wdrażaniu technologii do podzespołów układu hamulcowego oraz do używanych w serwisie produktów, które ułatwiają pracę. Z tego właśnie powodu fachowcy oraz klienci na całym świecie mają zaufanie do naszych rozwiązań i wiedzą, że wyznaczają one standardy dla branży w odniesieniu do jakości, innowacyjności i bezpieczeństwa.

Od najbardziej złożonych i inteligentnych systemów wspomagania kierowcy po niezwykle skuteczny środek do czyszczenia hamulców w aerozolu o pojemności 500 ml, TRW nie uznaje kompromisu, gdy chodzi o jakość.

Szybko działający, skuteczny i opracowany z wyjątkową troską o środowisko naturalne, płyn do czyszczenia hamulców TRW to wiodący na rynku, niezbędny produkt.

  • Usuwa zanieczyszczenia szybko i dokładnie
  • Nie zawiera freonu (CFC)
  • Nie zawiera trichloroetanu
  • Szybkie odparowywanie
  • Bezpieczny dla elementów z gumy
  • Oferowany w solidnym pojemniku z aerozolem 500 ml
  • Wydajny i łatwy do użycia pod dowolnym kątem, nawet do góry nogami
  • Łagodny dla rąk

Środek do czyszczenia hamulców TRW Aftermarket: stworzony, by czyścić, a nie zanieczyszczać

Firma TRW zbudowała swoją renomę w wytwarzaniu skutecznych produktów o zminimalizowanym szkodliwym wpływie na środowisko: wszystko to stanowi element naszych pionierskich działań. Opracowany starannie środek do czyszczenia hamulców TRW Aftermarket to ważny produkt dodatkowy, bardzo skuteczny i szybko działający, ale również wolny od freonu i niezawierający trichloroetanu.

Opracowany do łatwego użytku

Ponieważ dokładnie znamy wyzwania stojące przed specjalistami pracującymi przy samochodach klientów, tworzymy produkty, które sprostają tym wyzwaniom. Nawet w czymś tak prostym jak środek do czyszczenia hamulców, dbałość o detale czyni różnicę.

Solidny pojemnik z aerozolem 500 ml ułatwi ci dostanie się do miejsc z trudnym i ograniczonym dostępem w układzie hamulcowym. Przekonasz się, że spray doskonale działa przy ustawieniu pod dowolnym kątem, nawet do góry nogami. Zadanie będzie nieskomplikowane i szybciej wykonane, natomiast rezultat po prostu lepszy. Środek do czyszczenia hamulców TRW Aftermarket to produkt starannie przez nas przemyślany, a więc tobie pozostaje tylko go używać i doceniać korzyści.

Specyfikacja
PaliwoBenzyna, Diesel
Pojemność500 ml