Szukaj

Mleczko do pielęgnacji skóry Leder Protector 500ml COLOURLOCK

85,00 zł
Produkt nadaje sie do impregnacji tapicerki samochodowej jak i mebli
+ -
Opis produktu
KILKA SŁÓW O MLECZKU PIELĘGNUJĄCYM DO SKÓR LEDER PROTECTOR
Mleczko pielęgnujące do skóry samochodowej i meblowej Leder Protector jest preparatem przeznaczonym do gruntownej konserwacji skór gładkich. Idealnie sprawdza się w przypadku starszych tapicerek skórzanych o mocnym lub umiarkowanym stopniu zużycia. Można go używać zarówno do tapicerek samochodowych, jak i mebli skórzanych. Zawiera całą gamę składników, które wnikają w głąb skóry przywracając jej świeży wygląd i zabezpieczając przed skutkami upływu czasu. Preparat Leder Protector przywraca skórom ich pierwotną sprężystość i miękkość. Środki zmniejszające ścieralność uchronią nas przed niszczeniem skóry wskutek standardowego użytkowania. Antyutleniacze zawarte w mleczku zabezpieczą tapicerkę przed powolnym niszczeniem, a filtry UV zapobiegną blaknięciu wskutek ekspozycji skór na promieniowanie słoneczne. Systematyczne zabiegi z użyciem mleczka zapewnią skórze utrzymanie dobrego wyglądu na długie lata.

Mleczko Leder Protector – wiele zalet jednego produktu
mleczko wnika w głąb skóry odżywiając ją
tworzy jednocześnie warstwę ochroną na powierzchni tapicerki
nadaje się doskonale do regenerowania starszych zniszczonych skór
dzięki zawartym filtrom UV chroni tapicerkę przed blaknięciem
regeneruje podniszczone skóry przywracając im dawny blask
Do kogo kierowany jest produkt?
dla osób, które chcą zadbać o zniszczoną tapicerkę skórzaną w samochodzie i domu
dla osób, które chcą stare skóry utrzymać w dobrej kondycji przez długi czas
dla osób ceniących sobie świeży wygląd wnętrza samochodu
dla tych, którzy chcą zacząć dbać o tapicerkę i szukają kosmetyków prostych w użyciu
Jak należy stosować preparat Leder Protector?
Mleczko stosujemy po uprzednim zabiegu czyszczenia skóry. Preparat głęboko wnika w skórę odżywiając ją i regenerując od środka. Nakładamy szmatką cieniutką warstwę środka i pozostawiamy do wyschnięcia. Nie polerujemy! Jeśli powierzchnia jest stosunkowo często użytkowana należy powtarzać zabieg co 3 miesiące. Nie należy przesadzać z ilością środka nałożonego na szmatkę – może to powodować niepożądane plamy, które w razie konieczności można usunąć wilgotną szmatką.

Na co należy uważać?

Proces konserwacji skóry samochodowej lub meblowej zawsze zaczynamy od dokładnego czyszczenia tapicerki. Nigdy nie przesadzamy z ilością preparatu – lepiej mniej, niż więcej.
Znaczniki produktu