Szukaj

Regulamin Newslettera

Zapisując się do Newslettera potwierdzasz, że:

  • Zapoznałeś się i akceptujesz Regulamin.
  • Wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu przesyłania przez TOYOCAR informacji handlowych drogą mailową. 
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest: Violetta Rutkowska TOYOCAR  - Violetta Rutkowska prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą TOYOCAR VIOLETTA RUTKOWSKA z siedzibą na Wysogotowie przy ul. Szparagowej nr 4, 62-­081, posiadająca numer NIP: 781-125-95-28, będąca właścicielem sklepu internetowego Zamontujhak.pl.

Jakie dane osobowe przetwarzamy w tym celu?

  • e-mail - Podanie tych danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie tych danych osobowych uniemożliwia otrzymywanie od nas mailowo informacji o naszych najnowszych kolekcjach i ofertach. 

Gdy użytkownik zapisze się do newslettera, automatycznie zapisujemy jego adres IP oraz czas zapisania i potwierdzenia. W ten sposób możemy potwierdzić, że użytkownik rzeczywiście zapisał się do newslettera i rozpoznać ewentualne nieuprawnione wykorzystanie jego adresu e-mail.

Masz prawo do dostępu do danych, poprawienia danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzanie danych, sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu TOYOCAR, sprzeciwu wobec przetwarzania danych na potrzeby marketingu bezpośredniego (w tym profilowania), cofnięcia zgody na przetwarzanie danych, przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

Jeżeli użytkownik chciałby zrezygnować z newsletterów, może w każdej chwili anulować swoją zgodę bez ponoszenia kosztów poza kosztami przekazania informacji według taryfy podstawowej. W tym celu wystarczy przesłać zawiadomienie w formie tekstowej (np. e-mail, faks, list) adresowane do TOYOCAR. Oczywiście w każdym newsletterze dostępny jest link do rezygnacji z newslettera.

Szczegółowe informacje, dotyczące rezygnacji z przetwarzania przez TOYOCAR w tym celu Twoich danych osobowych i Twoich praw, zawarte są w Regulaminie i Polityce prywatności, zamieszczonych na naszej stronie internetowej zamontujhak.pl.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości napisz do nas maila lub list.