Szukaj

Paliwo

3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner

Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner zapewnia czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania silników Diesla. Użyj go, aby przeprowadzić czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania. Preparat usunie zanieczyszczenia z zaworu EGR, z rowków i pierścieni uszczelniających cylindry, komór spalania i zaworów.
89,99 zł

Forte Diesel Injector Treatment

Forté Diesel Injector Treatment jest środkiem czyszczącym wtryskiwacze diesla oraz cały układ zasilania. Odpowiada normie paliwowej EN 590. Spala się bezpopiołowo.
98,99 zł

Forte Fuel System Cleaner Advanced

Czyszczenie wtryskiwaczy Forte Fuel System Cleaner Advanced rozwiązuje problemy z EGR, żywicą, lakiem na wtryskiwaczach i w całym układzie paliwowym oraz w rowkach i pierścieniach, uszczelniających cylindry, w komorach spalania, w samochodach z silnikiem benzynowym.
99,99 zł

Forte Fuel&Emission Improver

Forte Fuel&Emission Improver zapewnia czyszczenie pierścieni uszczelniających i rowków, zaworów, komór spalania, katalizatora sondy lambda i filtra GPF w silnikach benzynowych. Jest multi-funkcjonalnym produktem do zastosowań w benzynowych systemach paliwowych.
87,99 zł

Forte Valve Cleaner

Forté Valve Cleaner usuwa nagar z zaworów i kolektorów ssących w silnikach benzynowych. Valve Cleaner jest środkiem wielofunkcyjnym, przeznaczonym do stosowania w silnikach benzynowych z bezpośrednim i pośrednim wtryskiem paliwa.
172,99 zł