Szukaj

Motocykle

Wybierz podkategorię
3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Moto Power I

Forte Moto Power I oczyszcza wtryskiwacze i dysze w gaźnikach w silnikach motocyklowych i łodziowych. Jest złożoną mieszanką rozpuszczalników połączonych z substancjami aktywnymi powierzchniowo i środkami wiążącymi chemicznie. Rozpuszcza on osady gromadzące się w układach paliwowych.
62,99 zł

Forte Moto Power II

Forte Moto Power II zapewnia czyszczenie pierścieni uszczelniających w motorach i silnikach łodziowych. Jest wielofunkcyjnym środkiem dodawanym do benzyny w zbiornikach motocykli.
61,99 zł

Forte Red Chain Grease

Forte Red Chain Grease czyści i smaruje łańcuchy, jest nie topliwy, zawiera między innymi środki antykorozyjne i zapobiegające zużywaniu się części.
99,99 zł

Forte Red Chain Lubricant

Forte Red Chain Lubricant jest aerozolem typu „trzy w jednym”, umożliwiającym czyszczenie, smarowanie i zabezpieczenie łańcucha. Aerozol ten oczyszcza elementy łańcucha i kół zębatych bez powodowania ich odtłuszczania. Dzięki doskonałemu smarowaniu okres przydatności do użytku łańcucha i kół łańcuchowych jest wydłużany. Pozostała warstwa ochronna zapobiega korozji i jest odporna na zanieczyszczenia.
111,99 zł