Szukaj

Audi Q8 Zestaw Hak Holowniczy Westfalia

4 800,00 zł
Wyjątkowa oferta na kompleksowy montaż haka holowniczego Westfalia A40V wypinanego pionowo wraz z dedykowaną instalacją elektryczną 13 PIN-ową + kodowanie pod konkretne auto. Taki zestaw gwarantuje poprawne działanie wszystkich asystentów wspomagających jazdę samochodem jak również parkowanie i naprowadzanie kamery dyszel przyczepy.
+ -
Opis produktu

Hak holowniczy Westfalia A40V do Audi Q8

 

Oferta dotyczy kompleksowego doposażenia w hak holowniczy dla pojazdu:

Audi Q8

1. Hak holowniczy Westfalia A40V wypinany pionowo wraz z

dedykowaną instalacją elektryczną 13 PIN  322064900113  

2. Usługa profesjonalnego montażu haka holowniczego w naszym serwisie w Poznaniu

3. Kodowanie modułu haka holowniczego

Kilka istotnych faktów co do parametrów haka holowniczego dla Audi Q8:

DMC - dopuszczalna masa całkowita 

Audi Q8 to potężny SUV o ogromnych możliwościach, hak holowniczy w tego typu pojazdach daje nam szereg możliwości dzięki dopuszczalnej masie maksymalnej holowanej przyczepy do 3500 kg!To najwyższa możliwa masa przyczepy dla samochodu osobowego.

Nacisk pionowy na kulę haka holowniczego

w tym przypadku to 191 kg o wartość która robi ogromne wrażenie daje ona możliwość zamontowania na hak holowniczy każdego bagażnika rowerowego dostępnego na rynku europejskim nawet platformy rowerowej z możliwością montażu i jednoczesnego transportu 4 rowerów jak np. Uebler P32S wraz z 4 rowerami elektrycznymi

ale to nie wszystko! Hak holowniczy o takich właściwościach nacisku pionowego jest też idealnym podłożem do montażu boxa transportowego o bardzo dużej pojemności 400L np. TOWBOX V3 

czy np. montażu platformy na hak holowniczy przystosowanej do transportowania motoru typu mini corss.

Wycięcie w zderzaku

W przypadku Audi Q8 zgodnie z zaleceniami producenta haka holowniczego wycięcie w tylnym zderzaku jest niewidoczne - dokłądnie mówiąc podcinamy dół zderzaka lub plastikową osłonę pod podwoziem pojazdu - jesteśmy znani z bardzo precyzyjnych wycięć tak aby otwór potrzebny do swobodnego montażu haka holowniczego w Państwa pojeździe był jak najmniejszy, ale dający pełną swobodę przy montażu i demontażu kuli haka holowniczego.

Dedykowana instalacja elektryczna 

Najważniejsza informacja to - Dedykowana instalacja 13PIN z podłączeniem ORYGINALNYM - a co to oznacza? Po pierwsze samochód NIE TRACI GWARANCJI PRODUCENTA ale to dopiero początek... krótko mówiąc podłączenie instalacji elektrycznej nie wiąże się z ŻADNĄ ingerancją typu przecinanie instalacji elektrycznej pojazdu, wiązka dedykowana wyposażona w najnowocześniejsze podłączenia obsługujące CAN to schowane w małej plastikowej puszcze inteligentne urządzenie pozwala nam na automatyczne odłączenie czujników parkowania po podłączeniu instalacji elektrycznej przyczepy/bagażnika, tak aby element zapiety na kuli haka holowniczego nie stał się naszym utrapieniem przez ciągłe piszczenie i sygnalizację przeszkody. Komputer obsługujący instalację elektryczną który zamontujemy w Państwa samochodzie to też ultra nowoczesne urzadzenie które po za kodowaniu daje nam szereg możliwości wpływających bezpośrednio na podnisienie poziomu bezpieczeństwa w podróży wraz z przyczepą kampingową czy bagażnikiem rowerowym po przez poprawne przekazywanie informacji do wszsytkich podzespołów pojazdu, które otrzymują informację, iz doposażyliśmy auto w hak holowniczy co umożliwia poprawne działanie wszystkich modułów bezpieczeństwa takich jak ABS, kontrola trakcji, asystent utrzymania pojazdu w pasie ruchu,aktywny tempomat, asystent parkowania, naprowadzanie pojazdu na hak holowniczy w kamerze czy też pokazywanie informacji o poprawności działania oświetlenia przyczepy. Instalacja dedykowana w tym przypadku jest również seryjnie wyposażona już w wbudowany STAŁY PLUS i PRZEWÓD ŁADOWANIA - to dwie bardzo istotne kwestie w przypadku podróżowania wraz z przypczepą kampingową.

Jak sami Państwo widzicie to bardzo rozbudowane urządzenie dające najwyższy poziom bezpieczeństwa na którym w dzisiejszych czasach zależy każdemu, poczynając od producentów aut którzy starają się z roku na rok wprowadzić coraz to nowe innowacje które mają na celu maksymalnie podwyższyć poziom bezpieczeństwa naszych pojazdów a kończąc na rządach naszego Pańśtwa który dobudowuje nam co roku nowych dróg szybkiego ruchu, autostrad a czami też dba o nasze bezpieczeństwo podwyższając kary za łamanie przepisów ruchu drogowego. 

Naszym zdaniem

Przedstawiony przez nas zestaw daje nam jako profesjonalistą i specjalistą w montażu haków holowniczych w Wielkopolsce  pełną gwarancję Państwa satysfakcji z dokonanego wyboru i pozwala nam doposażyć Państwa samochód w hak holowniczy z wykorzystaniem wszystkich możliwości pojazdu i jego gwarancją poprawnego działania w każdej sytuacji na drodze.