Szukaj

Inter Pack

Inter - Pak

Jesteśmy sprzedawcą bagażników samochodowych, boxów dachowych, łańcuchów śniegowych oraz akcesoriów do przewozu sprzętu sportowego.
Nasze produkty dostarczamy do specjalistycznych sklepów z bagażnikami, sklepów sportowych, motoryzacyjnych, sieci dealerskich, a także nowoczesnych organizacji handlowych.
Dzięki strategicznej współpracy ze światowymi liderami z branży takimi jak Atera, AutoSock, G3, Hapro, Konig, Menabo, Mont Blanc, Peruzzo czy Thule nasza firma zbudowała najlepszą na rynku ofertę w Polsce.
Naszą misją jest rozwijanie i dostarczanie na rynek wygodnych, bezpiecznych i konkurencyjnych cenowo rozwiązań transportowych.

Inter Pack to najlepsza sieć detaliczna z bagażnikami w Polsce posiadająca swoje sklepy na terenie największych miast Polski.
Zakupów mogą Państwo również dokonać nie wychodząc z domu w naszym sklepie internetowym.

W naszych sklepach znajdą Państwo:

  • Profesjonalną, stale szkoloną załogę, dysponującą najlepszą wiedzą w kwestii doboru, montażu i użytkowania bagażników samochodowych.
  • Szeroką gamę bagażników dachowych, boxów, uchwytów rowerowych i narciarskich, łańcuchów na każdy samochód i każdą kieszeń.
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Inter Pack Duo bagażnik na hak 13-pin

Bagażnik rowerowy na hak Inter Pack Duo to solidna platforma pozwalająca przewieźć 2 rowery. Funkcja odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika, nawet z zamontowanymi rowerami. Wtyczka 13-pin.
1 250,00 zł

Inter Pack New Spider 2E - bagażnik rowerowy na hak na 2 rowery elektryczne

Bagażnik Inter Pack New Spider 2 jest przystosowany do przewozu 2 rowerów. Ładowność 60 kg umożliwia transport dużych i ciężkich rowerów, np. elektrycznych czy fatbike. Składana konstrukcja znacznie ułatwia przechowywanie bagażnika.
1 999,00 zł

Inter Pack Quattro bagażnik na 4 rowery

Inter Pack Quattro to solidna platforma z szybkim montażem i możliwością złożenia ramion. Bagażnik rowerowy posiada bezpieczną funkcję odchylania pozwalającej na nieograniczony dostęp do bagażnika auta z zamontowanymi rowerami. Platforma do przewozu rowerów posiada zamki zabezpieczające zarówno sam bagażnik jak i przewożone rowery.
1 749,00 zł