Szukaj

Forte Top End Treatment

SKU: 003
122,99 zł
Czyszczenie systemu smarowania Top End Treatment obniża spalanie oleju. Został stworzony zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii olejów silnikowych, a jego możliwości w zakresie oczyszczania zostały potwierdzone tysiącami kilometrów testowych jazd próbnych.
+ -
Opis produktu

Przy odpowiednim dodaniu do oleju silnika, preparat Forté Top End Treatment posiada następujące zalety:

  • Usuwa pokost i żywice z takich elementów silnika jak zawory i popychacze (szklanki).
  • Redukuje tworzenie się szlamu w oleju i osadzanie się go w silniku.
  • Usuwa nagar z rowków pierścieniowych.

Forté Top End Treatment stworzono zgodnie z najnowszymi technologiami olejów silnikowych. Tysiące przejechanych kilometrów testowych są dowodem na to, że jest to produkt niezawodny w każdych warunkach drogowych.

Forté Top End Treatment zastosowanie tego produktu nie jest szkodliwe dla katalizatora i podzespołów silnika.

Zastosowanie produktu Forté Top End Treatment nie powoduje utraty gwarancji producenta.

Forté Top End Treatment jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami olejów, których skład odpowiada międzynarodowym normom ACEA, API, ILSAC.

Zalecamy zastosowanie Forté Top End Treatment do silników podatnych na zaklinowanie zaworów lub nierównomierne działanie popychaczy hydraulicznych bez względu na ilość przejechanych kilometrów.

Forté Top End Treatment można stosować również do motocykli wyposażonych w popychacze hydrauliczne i sprzęgło olejowe nie zmieniając w najmniejszym stopniu właściwości smarujących oleju.

Sposób stosowania:

Dolać 400 ml Forté Top End Treatment do 4 litrów nowego oleju. Przy silnikach o większej pojemności, wlać 7,5 % preparatu w stosunku do pojemności układu olejowego. Forté Top End Treatment dolać do nowego oleju po uprzednim przeczyszczeniu silnika preparatem Forté New Generation Motor Flush.

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoBenzyna, Diesel
Pojemność400 ml