Szukaj

Forte Seal Conditioner

SKU: 006
Przez telefon
Forte Seal Conditioner uelastycznia gumowe uszczelki w silniku, przy odpowiednim zastosowaniu w silnikach samochodowych, skrzyniach biegów, mechanizmach różnicowych, wszędzie tam, gdzie występują wycieki oleju, czego skutkiem jest utrata mocy.
Opis produktu

Forté Seal Conditioner przy odpowiednim zastosowaniu w silnikach samochodowych, skrzyniach biegów, mechanizmach różnicowych, wszędzie tam, gdzie występują wycieki oleju, czego skutkiem jest utrata mocy, posiada następujące zalety:

  • Redukuje zużycie oleju i dymienie w samochodach, w których spalany jest olej zasysany poprzez uszczelkę prowadnicy zaworu.
  • Redukuje wycieki oleju na uszczelkach.
  • Przywraca elastyczność uszczelkom i pierścieniom samouszczelniającym np. w cylindrach hydraulicznych.
  • Zapobiega tworzeniu się piany.

Forté Seal Conditioner jest syntetycznym preparatem pielęgnującym przywracającym elastyczność i przedłużającym żywotność stwardniałym uszczelkom.

Jedna z głównych przyczyn zużycia oleju i dymienia w samochodach jest stwardnienie i odkształcenie uszczelki prowadnicy zaworu, która traci swoja szczelność. Trudno spalający się olej dostaje się do komory spalania. Przecieków tych można uniknąć dodając Forté Seal Conditioner do oleju silnikowego.

Forté Seal Conditioner nie jest kompatybilny z płynami na bazie wody.

Sposób stosowania:

Podczas wymiany oleju wlać 125 ml Forté Seal Conditioner do 4 litrów oleju silnikowego. W silnikach o większej pojemności zastosować 2,5 % preparatu w stosunku do ilości użytego oleju. Można tez dodać połowę zawartości opakowania do ręcznej skrzyni biegów i połowę do oleju mechanizmu różnicowego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoBenzyna, Diesel
Pojemność125 ml