Szukaj

Forte Oil Fortifier

SKU: 004
115,99 zł
Preparat Oil Fortifier obniża spalanie oleju. Został stworzony zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii olejów silnikowych. Wielka liczba kilometrów jazd próbnych przy wykonywaniu testów na wielu różnych silnikach udowodniła, że produkt ten przyczynia się w znacznym stopniu do przywrócenia sprawności silnika. Rezultatem jego zastosowania jest przedłużenie okresu eksploatacji silnika poza punkt w którym w normalnych warunkach wymagane są duże naprawy lub remonty.
+ -
Opis produktu

Przy odpowiednim zastosowaniu w układzie olejowym Forté Oil Fortifier posiada następujące zalety:

  • Zmniejsza zużycie oleju w silniku.
  • Redukuje ilość spalin, jakie dostają się do układu olejowego poprzez lepsze uszczelnienie cylindrów przez pierścienie tłokowe.
  • Zwiększa ciśnienie sprężania.
  • Podnosi ciśnienie oleju chroniąc lepiej części ruchome.
  • Spowalnia zużycie silnika przedłużając jego żywotność.
  • Neutralizuje kwasy w skrzyni korbowej.
  • Przywraca moc starym i zużytym silnikom.

Forté Oil Fortifier stworzono zgodnie z najnowszymi technologiami olejów silnikowych. Tysiące przejechanych kilometrów testowych są dowodem na to, że jest to produkt niezawodny, przywracający moc starym i zużytym silnikom, przedłużając ich żywotność. Zastosowanie produktu Forté Oil Fortifier nie powoduje utraty gwarancji producenta.

Forté Oil Fortifier jest kompatybilny z wszystkimi rodzajami olejów, których skład odpowiada międzynarodowym normom AC EA, API, ILSAC. Zalecamy zastosowanie Forté Oil Fortifier w silnikach o stanie licznika ponad 100 000 km, których zużycie uwidacznia się poprzez dymienie z rury wydechowej, zużycie oleju i zmniejszenie mocy silnika. W silnikach ze sprzęgłem olejowym Forté Oil Fortifier może mieć wpływ na poślizg sprzęgła.

Sposób stosowania:

Dolać 400 ml Forté Oil Fortifier do 4 litrów nowego oleju po uprzednim przeczyszczeniu silnika preparatem Forté New Generation Motor Flush. W silnikach o większej pojemności zastosować 10% preparatu w stosunku do ilości użytego oleju.

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoBenzyna, Diesel
Pojemność400 ml