Szukaj

Forte DPF Cleaner and Regenerator

SKU: 008
115,99 zł
Czyszczenia filtra cząstek stałych DPF-FAP, nigdy nie była tak łatwa jak z Forte DPF Cleaner and Regenerator. Wyjątkowa formuła naszego innowacyjnego preparatu powoduje, że regeneracja filtra cząstek stałych przebiega pomyślnie dzięki m.in. obniżeniu temperatury spalania sadzy, która zebrała się w filtrze, ale nie tylko.
+ -
Opis produktu

Forté DPF Cleaner and Regenerator, jest produktem czyszczącym, przeznaczonym do silników diesla, wyposażonych w filtr cząstek stałych. Stosowany wg poniższych wskazówek zapewnia następujące korzyści:

  • Umożliwia szybszą i pełniejszą regenerację filtra cząstek stałych.
  • Obniża ilość sadzy wypełniającej filtr i poprawia spalanie poprzez podniesienie liczby cetanowej paliwa.
  • Obniża temperaturę spalania sadzy, dzięki czemu zwiększa się pasywna regeneracja.
  • Poprawia oddzielanie wody w filtrze paliwa, wpływając na ochronę antykorozyjną elementów układów silnika.
  • Poprawia smarowanie.
  • Odpowiedni do dodania do wszystkich rodzajów paliwa, do silników diesla i mieszanek biodiesla, do normy B30 włącznie.
  • Zmniejsza hałas silnika w tym, spowodowany spalaniem stukowym.

Forté DPF Cleaner and Regenerator jest wielofunkcyjnym produktem naftowym, przeznaczonym do silników diesla. Produkt stworzony na bazie nanotechnologii, posiada miniaturowe molekuły tlenku ceru, które pokrywając w maksymalnym stopniu cząsteczki sadzy, powodują jej spalanie w niższych, niż normalnie temperaturach. Dzięki temu wypełnienie filtra sadzą jest minimalizowane. Specjalna domieszka, w zależności, od jakości paliwa, do którego będzie dodany preparat, podwyższa jego liczbę cetanową o 2 do 4 punktów. Poprawia spalanie, dzięki czemu przywraca odpowiednią do regeneracji, temperaturę spalin.

Forté DPF Cleaner and Regenerator zawiera substancje anty-korozyjne, smarujące, czyszczące i chroniące elementy układu zasilania paliwa.

Sposób stosowania:

Dodać 1 lub 2 dawki (400ml) Forté DPF Cleaner and Regenerator na max 50 litrów oleju napędowego (0,8 % pojemności). W sytuacji jazdy w na krótkich dystansach lub z małą szybkością (miasto, korki) stosować 1 dawkę (400ml) co 5 000 km, żeby wspomóc proces regeneracji filtra.

W celu utrzymania w czystości układ zasilania paliwa, należy przy każdym przeglądzie dodać do baku 1 dawkę (400ml) Forté Advanced Diesel Fuel Conditioner.

Uwaga! Preparatu Forté DPF Cleaner and Regenerator nie można stosować wlewając go do filtra paliwa.

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoDiesel
Pojemność400 ml