Szukaj

Forte Diesel Turbo Cleaner

SKU: 009
115,99 zł
Diesel Turbo Cleaner to produkt przeznaczony specjalnie do turbodoładowanych silników wysokoprężnych, wyposażonych w turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VTG).
Opis produktu

Forté Diesel Turbo Cleaner stosowany w układach paliwowych turbodoładowanych silników wysokoprężnych zapewnia następujące korzyści:

  • Czyści zablokowany mechanizm zmiennej geometrii turbosprężarek bez konieczności demontażu.
  • Redukuje emisję sadzy.
  • Czyści zawory EGR.
  • Jest kompatybilny ze wszystkimi silnikami diesla.
  • Jest odpowiedni do oleju napędowego i biodiesla do B30.

Forté Diesel Turbo Cleaner to produkt przeznaczony specjalnie do turbodoładowanych silników wysokoprężnych wyposażonych w turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VTG).

Mechanizm zmiennej geometrii (VTG), z powodu niepełnego spalania paliwa, ulega często zablokowaniu przez cząsteczki sadzy (niespalony olej napędowy). Ze względu na niewłaściwą szybkość regulacji mechanizmu, silnik w pewnym zakresie obrotów zaczyna pracować nieregularnie. Paląca się lampka kodu domyślnego będzie informowała o niewłaściwym stopniu doładowania silnika przez powietrze (to powoduje utratę mocy).

Sposób stosowania:

Uwaga! Nie wlewać Forté Diesel Turbo Cleaner do filtra paliwa!

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoDiesel
Pojemność400 ml
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner

Forte Advanced Diesel Fuel Conditioner zapewnia czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania silników Diesla. Użyj go, aby przeprowadzić czyszczenie wtryskiwaczy i układu zasilania. Preparat usunie zanieczyszczenia z zaworu EGR, z rowków i pierścieni uszczelniających cylindry, komór spalania i zaworów.
89,99 zł