Szukaj

Forte Air Conditioner Treatment

SKU: 017
98,99 zł
Usuwa grzyby z wentylacji. Likwiduje nieprzyjemne zapachy pleśni, zwierząt domowych, dymu nikotynowego z wnętrza pojazdu. Air Conditioner Treatment jest wyjątkowym preparatem czyszczącym. Zawiera substancje, które likwidują grzyby pleśniowe. Substancje te są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt, a także nie powodują żadnych szkód w urządzeniach, do których preparat jest zalecany.
+ -
Opis produktu

Środek do odświeżania powietrza Forté Air Conditioner Treatment używany zgodnie z instrukcja, zapewnia następujące korzyści:

  • Likwidacja nieprzyjemnych woni, które mogą pojawiać się, jeśli przez dłuższy czas nie korzysta się z klimatyzacji.
  • Zamaskowanie specjalnym zapachem woni, które się pojawiają podczas rozkładu grzybów pleśniowych.
  • Usuniecie grzybów pleśniowych, które wywołują m. in. stany alergiczne i astmę.

Pleśń znajduje pożywkę w środowiskach wilgotnych, na przykład na zewnątrz parownika układu klimatyzacyjnego. Jeśli wnętrze auta jest słabo przewietrzane, podobne warunki, sprzyjające rozwojowi pleśni tworzą się w tapicerce. W rezultacie we wnętrzu pojawia się zapach stęchlizny. Forté Air Conditioner Treatment jest wyjątkowym preparatem czyszczącym. Zawiera substancje, które likwidują grzyby pleśniowe. Substancje te są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt, a także nie powodują żadnych szkód w urządzeniach, do których preparat Forté Air Conditioner Treatment Nie szkodzi również tapicerce wnętrza samochodu. Nadmiar aerozolu, który spryska szyby lub deskę rozdzielcza, można zetrzeć wilgotną szmatką.

Sposób stosowania:

  • Uruchomić silnik i zamknąć wszystkie okna. Włączyć klimatyzację w trybie wewnętrznego obiegu powietrza.
  • Wybrać najniższą możliwą temperaturę i najsilniejszy nadmuch.
  • Ustawić rozpylacz z preparatem na podłodze, przed przednim fotelem pasażera, w taki sposób, aby aerozol rozpylany był miedzy deskę rozdzielcza a fotel.
  • Nacisnąć głowice aerozolu, opuścić pojazd i zamknąć drzwiczki. Dzięki specjalnej konstrukcji głowicy pojemnik opróżni się automatycznie. Mniej więcej po 5 minutach cały preparat zostanie rozpylony, a system zamkniętego obiegu powietrza rozprowadzi go po całym wnętrzu i tapicerce.
  • Po opróżnieniu pojemnika nie otwierać drzwi przez 10 minut, aby krążący z powietrzem preparat dotarł wszędzie, gdzie trzeba.
  • Następnie zgasić silnik i zostawić auto zamknięte na 15 minut. Później otworzyć okna i wietrzyć wnętrze przez 5 minut, po którym to czasie można korzystać z samochodu normalnie.

Uwaga! Rozpylacz uruchamia się po jednokrotnym naciśnięciu głowicy Chcąc wyłączyć urządzenie, należy silnie nacisnąć dysze rozpylacza z boku!

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoBenzyna, Diesel
Pojemność200 ml
Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Pakiet #06-1 Zła praca wtryskiwaczy Diesla

Pakiet jest przeznaczony do eliminacji usterki złej pracy wtryskiwaczy Diesla. Usterka powstaje z powodu nagromadzenia się zanieczyszczeń w postaci nagaru i laku, na końcówkach wtryskiwaczy. Każdy olej napędowy zawiera 7% bio-komponentów. Estry kwasów tłuszczowych powodują odkładanie się kropelek laku.
186,99 zł