Szukaj

Forte Advanced Radiator Stop Leak

SKU: 016
95,99 zł
Forte Advanced Radiator Stop Leak uszczelnia chłodnicę i inne elementy układu chłodzenia, usuwa nieszczelności układu chłodzenia. Jest unikatową mieszanką naturalnych włókien i środków powierzchniowo czynnych. Działając razem zapewniają uszczelnianie pęknięć i porów w chłodnicach i układach chłodzących silników.
+ -
Opis produktu

Przy odpowiednim zastosowaniu w systemie chłodzenia silnika, Forté Advanced Radiator Stop Leak posiada następujące zalety:

  • Zapobiega wyciekom płynu chłodzącego poprzez mikro-pęknięcia i pory w systemie chłodzenia.
  • Zapobiega korozji i tworzenia się kamienia w układzie.
  • Smaruje pompę wodną. Chroni przed degradacją płynów chłodniczych, w tym OAT i Long Life.
  • W przypadku wycieku płynu chłodzącego umożliwia kontynuowanie jazdy po dodaniu preparatu.
  • Kierowcy mogą bez opóźnień dokończyć jazdę bez większych napraw systemu chłodzącego podczas jazdy.

Forté Advanced Radiator Stop Leak jest jedyną w swoim rodzaju mieszanką naturalnych włókien i aktywnych powierzchniowo substancji, które zapewniają całkowite uszczelnienie mikropęknięć i porów w chłodnicy i układzie chłodzenia. Jest preparatem łączącym właściwości uszczelniające z ochronnymi.

Przy odpowiednim zastosowaniu Forté Advanced Radiator Stop Leak nie powoduje zapchania rdzenia chłodnicy i nie jest szkodliwy dla materiałów, z których wykonany jest system chłodzenia. Preparat jest kompatybilny z wszystkimi znanymi płynami chłodzącymi, jak środki niezamarzające i płyny chłodzące na bazie glikolu. Mając przy sobie Forté Advanced Radiator Stop Leak można uniknąć niepotrzebnych przestojów.

Sposób stosowania:

Dodać 500 ml Forté Advanced Radiator Stop Leak do systemu chłodzenia, lub zastosować 8 % objętości przy systemach chłodzenia o większej pojemności. Nadmiernie zanieczyszczony system chłodzenia, przed zastosowaniem Forté Advanced Radiator Stop Leak, należy oczyścić Forté Bio Deagreser & Cooling System Flush. Przed zastosowaniem preparat Forté Advanced Radiator Stop Leak silnie wstrząsnąć i powoli dolać do chłodnicy przy pracującym silniku i włączonym ogrzewaniu.

W celu uzyskania szczegółowych informacji technicznych należy skontaktować się z doradcami technicznymi Forté.

Zobacz kartę produtku w PDF

Specyfikacja
PaliwoBenzyna, Diesel
Pojemność400 ml