Szukaj
3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Top End Treatment

Czyszczenie systemu smarowania Top End Treatment obniża spalanie oleju. Został stworzony zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii olejów silnikowych, a jego możliwości w zakresie oczyszczania zostały potwierdzone tysiącami kilometrów testowych jazd próbnych.
122,99 zł

Forte Valve Cleaner

Forté Valve Cleaner usuwa nagar z zaworów i kolektorów ssących w silnikach benzynowych. Valve Cleaner jest środkiem wielofunkcyjnym, przeznaczonym do stosowania w silnikach benzynowych z bezpośrednim i pośrednim wtryskiem paliwa.
172,99 zł

Mleczko do pielęgnacji skóry Leder Protector 500ml COLOURLOCK

Produkt nadaje sie do impregnacji tapicerki samochodowej jak i mebli
85,00 zł

Pakiet #06-1 Zła praca wtryskiwaczy Diesla

Pakiet jest przeznaczony do eliminacji usterki złej pracy wtryskiwaczy Diesla. Usterka powstaje z powodu nagromadzenia się zanieczyszczeń w postaci nagaru i laku, na końcówkach wtryskiwaczy. Każdy olej napędowy zawiera 7% bio-komponentów. Estry kwasów tłuszczowych powodują odkładanie się kropelek laku.
186,99 zł

Pakiet #P01 Profilaktyka silnika Diesla

Zestaw służy do czyszczania profilaktycznego. Stosuje się go przy każdej wymianie oleju (nie rzadziej niż co 15 tys. km) w samochodach do 100 tys. przebiegu lub w innych po pierwszym pełnym oczyszczaniu.
296,99 zł

Pakiet #P02 Profilaktyka silnika benzynowego

Zestaw służy do czyszczania profilaktycznego silnika Benzynowego. Stosuje się go przy każdej wymianie oleju (nie rzadziej niż co 15 tys. km) w samochodach do 100 tys. przebiegu lub w innych po pierwszym pełnym oczyszczaniu.
289,99 zł