Szukaj
3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Oil Fortifier

Preparat Oil Fortifier obniża spalanie oleju. Został stworzony zgodnie z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie technologii olejów silnikowych. Wielka liczba kilometrów jazd próbnych przy wykonywaniu testów na wielu różnych silnikach udowodniła, że produkt ten przyczynia się w znacznym stopniu do przywrócenia sprawności silnika. Rezultatem jego zastosowania jest przedłużenie okresu eksploatacji silnika poza punkt w którym w normalnych warunkach wymagane są duże naprawy lub remonty.
115,99 zł

Forte Power Steering Treatment

Forte Power Steering Treatment oczyszcza system, likwiduje hałasy wspomagania. Preparat Forte Power Steering Treatment posiada specjalnie opracowany skład chemiczny.
101,99 zł

Forte Red Chain Grease

Forte Red Chain Grease czyści i smaruje łańcuchy, jest nie topliwy, zawiera między innymi środki antykorozyjne i zapobiegające zużywaniu się części.
99,99 zł

Forte Red Chain Lubricant

Forte Red Chain Lubricant jest aerozolem typu „trzy w jednym”, umożliwiającym czyszczenie, smarowanie i zabezpieczenie łańcucha. Aerozol ten oczyszcza elementy łańcucha i kół zębatych bez powodowania ich odtłuszczania. Dzięki doskonałemu smarowaniu okres przydatności do użytku łańcucha i kół łańcuchowych jest wydłużany. Pozostała warstwa ochronna zapobiega korozji i jest odporna na zanieczyszczenia.
111,99 zł

Forte Seal Conditioner

Forte Seal Conditioner uelastycznia gumowe uszczelki w silniku, przy odpowiednim zastosowaniu w silnikach samochodowych, skrzyniach biegów, mechanizmach różnicowych, wszędzie tam, gdzie występują wycieki oleju, czego skutkiem jest utrata mocy.
Przez telefon

Forte Teclube

Odkręca wtryskiwacze, zardzewiałe śruby, nakrętki Forte Teclube , jest wysokiej jakości wielozadaniowym środkiem smarnym, który ponadto ma działanie oczyszczające i chroni przed korozją.
89,99 zł