Szukaj
3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Differential & Gear Treatment

Forté Differential & Gear Treatment ułatwia zmianę biegów w ręcznych skrzyniach, jest w pełni zrównoważonym uzupełniającym pakietem dodatków czyszcząco-smarujących. Preparat został opracowany zgodnie z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi.
100,99 zł

Forte DPF Cleaner and Regenerator

Czyszczenia filtra cząstek stałych DPF-FAP, nigdy nie była tak łatwa jak z Forte DPF Cleaner and Regenerator. Wyjątkowa formuła naszego innowacyjnego preparatu powoduje, że regeneracja filtra cząstek stałych przebiega pomyślnie dzięki m.in. obniżeniu temperatury spalania sadzy, która zebrała się w filtrze, ale nie tylko.
Przez telefon

Forte Fuel System Cleaner Advanced

Czyszczenie wtryskiwaczy Forte Fuel System Cleaner Advanced rozwiązuje problemy z EGR, żywicą, lakiem na wtryskiwaczach i w całym układzie paliwowym oraz w rowkach i pierścieniach, uszczelniających cylindry, w komorach spalania, w samochodach z silnikiem benzynowym.
99,99 zł

Forte Fuel&Emission Improver

Forte Fuel&Emission Improver zapewnia czyszczenie pierścieni uszczelniających i rowków, zaworów, komór spalania, katalizatora sondy lambda i filtra GPF w silnikach benzynowych. Jest multi-funkcjonalnym produktem do zastosowań w benzynowych systemach paliwowych.
87,99 zł

Forte Moto Power I

Forte Moto Power I oczyszcza wtryskiwacze i dysze w gaźnikach w silnikach motocyklowych i łodziowych. Jest złożoną mieszanką rozpuszczalników połączonych z substancjami aktywnymi powierzchniowo i środkami wiążącymi chemicznie. Rozpuszcza on osady gromadzące się w układach paliwowych.
62,99 zł

Forte Moto Power II

Forte Moto Power II zapewnia czyszczenie pierścieni uszczelniających w motorach i silnikach łodziowych. Jest wielofunkcyjnym środkiem dodawanym do benzyny w zbiornikach motocykli.
61,99 zł