Szukaj
3 Items in Tabela 4 Items in Tabela Lista

Forte Air Conditioner Treatment

Usuwa grzyby z wentylacji. Likwiduje nieprzyjemne zapachy pleśni, zwierząt domowych, dymu nikotynowego z wnętrza pojazdu. Air Conditioner Treatment jest wyjątkowym preparatem czyszczącym. Zawiera substancje, które likwidują grzyby pleśniowe. Substancje te są nieszkodliwe dla ludzi i zwierząt, a także nie powodują żadnych szkód w urządzeniach, do których preparat jest zalecany.
98,99 zł

Forte Automatic Transmission Treatment (ATT)

Forte Automatic Transmission Treatment (ATT) polepsza działanie automatycznych skrzyń biegów. Produkt ten jest zgodny ze wszystkimi rodzajami płynów stosowanych w układach przenoszenia napędu.
115,99 zł

Forte Bio Degreaser&Cooling System Flush

Bio Degreaser&Cooling System Flush czyści układ chłodzenia z oleju, kamienia i rdzy. Jest złożoną mieszanką kwasów organicznych i środków antykorozyjnych. Oczyszczone powierzchnie metalowe optymalnie odprowadzają ciepło.
114,99 zł

Forte Diesel Injector Treatment

Forté Diesel Injector Treatment jest środkiem czyszczącym wtryskiwacze diesla oraz cały układ zasilania. Odpowiada normie paliwowej EN 590. Spala się bezpopiołowo.
98,99 zł

Forte Diesel Intake Cleaner

Forte Diesel Intake Cleaner zapewnia czyszczenie kolektora dolotowego i EGR w silnikach diesla. Forte Diesel Intake Cleaner jest produktem w formie aerozolu, specjalnie opracowanym do czyszczenia kolektora dolotowego silników Diesla. Rozpylany w kolektorze dolotowym przy obrotach 2.500 min., usuwa pozostałości spalania i osadów węglowych, które dostają się tam poprzez zawór AGR i układ odpowietrzania skrzyni korbowej.
199,99 zł

Forte Diesel Turbo Cleaner

Diesel Turbo Cleaner to produkt przeznaczony specjalnie do turbodoładowanych silników wysokoprężnych, wyposażonych w turbosprężarkę o zmiennej geometrii (VTG).
115,99 zł